Saral Temizlik Şirketi İstanbul adresi, iletişim bilgileri

Saral Temizlik Şirketi İstanbul
istanbul profesyonel Saral Temizlik Şirketi insan hayatının ve dünyanın devamlılığı için çok elzemdir. Çevre temizliği en az kişisel Temizlik Şirketi kadar önemli olmakla birlikte yapısı gereği insanların bulundukları ortamları temizlemeleri gerekmektedir.
www.saraltemizlik.com

Düzenli olarak bulunulan yerler temizlenmediği taktirde pek çok sorun ortaya çıkmakta, bunların başında da hijyen sorunları gelmektedir. Eğer bulunduğumuz evler, ofisler, işyerleri, toplu konutlar ve diğer alanlar gerektiği gibi düzenli olarak temizlenmezse zararlı bakteriler, mikroplar üremekte, bunlar da birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

Ayrıca kirlilik beraberinde estetik sorunları da getirmekte, en başta kendimiz olmak üzere ortamı gören herkes rahatsızlık duymakta, huzursuzluk hissetmekte, kurumsal bir yer ise kurum imajı büyük zarar görmektedir. Sonuç olarak temizlik kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken bir meseledir. Fakat temizlik yapmak oldukça zor ve profesyonellik gerektiren, başlı başına bir iştir. Saral Temizlik olarak uzun yıllardır İstanbul temizlik şirketleri arasında hizmet veriyor, her alanda ihtiyacınız olan temiz alanlara kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Firma olarak ilk günden bu yana bir sadece bir temizlik firması olmanın çok ötesinde deneyimler vaat ediyoruz. Yaşam alanlarınızın her birisini kendi evimiz, işyerimiz gibi kabul ediyor, kusursuz temizlik uygulamalarıyla sizleri ve sevdiklerinizi koruyoruz. Özverili çalışmalarımız sayesinde bölgemizin en çok tercih edilen temizlik şirketi haline gelmiş olsak da başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda sunmuş olduğumuz başlıca temizlik hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz:

Ev temizliği,
Ofis işyeri temizliği,
Villa temizliği,
Otel temizliği,
Banka temizliği,
Okul temizliği,
Yangın sonrası temizlik,
İnşaat sonrası temizlik,
Zemin temizliği,
Cam temizliği,
Halı, halıfleks yıkama,
Koltuk yıkama,
Stor perde yıkama vd.
Adres: osmaniye mahallesi , su gözü sok no 23 , 34146, bakırköy, istanbul
Telefon: 05324555783


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 07:00-
Salı: 07:00-
Çarşamba: 07:00-
Perşembe: 07:00-
Cuma: 07:00-
Cumartesi: 07:00-
Pazar: 07:00-


ilgili aramalar: Saral Temizlik Bakırköy, Saral Temizlik şikayet, Temizlik şirketi Yorumları, Temizlik Firması, İstanbul Temizlik firmaları, Ispartakule TEMİZLİK ŞİRKETİ, Dünyanın en büyük temizlik şirketi, Işıltı Temizlik şikayet
Bu İçeriğe Yorum Yap