facebooktwitterpinterest

Rixos Downtown Antalya adresi, iletişim bilgileri

Rixos Downtown Antalya
Adres: Deniz Mahallesi, Sakıp Sabancı Blv. No:3, 07050 Konyaaltı/Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Telefon: (0242) 249 49 49ilgili aramalar: Rixos Antalya Belek, Rixos Downtown Antalya Bewertung, Rixos Downtown Antalya Booking., Rixos Downtown Antalya check24, Rixos Downtown Antalya HolidayCheck, Rixos Downtown Antalya, Rixos Downtown Antalya pauschalreise, Rixos Premium Belek
Yorumlar
Sevgililer günü yemeği icin gittik.yeri tam segir merkezinde olsugu icin ulasim kolay .rearka giderken hazırlanan giriş yolundan başladı güzellikler. Hem yemek hem servis o kadar özenliydi ki hiç bir kusur yoktu yemekler bile günün anlamına uygun şekillenmişti.ayrica yemeğin geliş düzeni ve sırası zamanlaması cok güzeldi hic rahatsız etmedi .çalışanlar güler yüzlü
7 yıl önce (17-02-2018)
Antalya'da kalabileceğiniz en iyi otel kesinlikle Rixos Downtown. Odaları son derece temiz ve modern. Tesisin sunduğu imkanlar çok çeşitli. Isıtmalı açık havuzu kış mevsiminde de hizmette. Spa olanakları da son derece bakımlı ve hijyenik. Ama en önemlisi her bir personeli inanılmaz yardımsever ve güler yüzlü. Mükemmel!
7 yıl önce (09-03-2018)
Daha önce konaklama imkanı bulduğum oteller arasında en iyisi olduğunu hiç düşünmeden söyleyebilirim. Otelin çok derli toplu olduğunu ve bu sayede istenen yere çok az yürüyerek ulaşılabildiğini söylemeliyim. Ayrıca yemeklerin de çok iyi olduğunu ve de çalışanların da her daim güleryüzlü olduğunu ve bir daha gitme imkanım olursa çok isteyerek aynı deneyimi yaşamak isteyeceğini söylemek isterim.
7 yıl önce (11-02-2018)
Antalya şehir otellerinden en güzeli diyebilirim.. yaz kış muhteşem manzaraya sahip, anlayışlı personeli ile tebrikleri kazanacak bir yer. Eğer spor ile uğraşıyorsanız da TENIS için Gürkan hocamızla çalışmanızı ve cortları denemenizi tavsiye ederim..
7 yıl önce (08-03-2018)
Arap nüfusu fazla. Bu da çalışan ve ürün kalitesini düşürmüş. Kahvaltı çeşitleri fazla ama kalitesi düşük. 10 çeşit zeytin varsa hiçbiri yenmiyor. Kuruyemiş yok. Tuzlu fıstık var. Laktozsuz sütü bulamadım getirmediler. Bı de herşey extra. Türk kahvesi portakal suyu vs... Otel eski Sheraton; odalar kullanışlı değil. Özellikle çalışma için rahat değil. Karanlık bir ortam. Asansörler işlevsiz. Hizmette Türk yabancı ayrımı burda var. Başka Rixos da gormedim. Bunları yazarken Lüks otel iddasinda olduklarından. Fiyat 65 euro ama 4 yıldız kalite . Bazı çalışanlar özverili ama genele yansimamis. Lüks otel bu şekilde olmaz. İş için kalınmaz. Sözcü ve Cumhuriyet gazetesi de yok.
7 yıl önce (17-01-2018)
Bu İçeriğe Yorum Yap