facebooktwitterpinterest

Prof. Dr. Öztekin Oto adresi, iletişim bilgileri

Adres: Alsancak, Şair Eşref Bulv. No:60 D:2, Konak/İzmir, Türkiye
Telefon: (0232) 464 1963


Yorumlar
Öztekin Hocam,9ay önce günlük işlerini göremeyen babama kalp kapakçıklarının değişeceğini riskleriyle birlikte anlattı.işinde uzman ,çalışkan,terettütsüz Hocam ve ekibi zorlu bir ameliyat süreci geçirdi,kalp pili takıldı.1 ay boyunca yoğun bakım ve serviste bütün kalp cerrahi ekibi disiplinli bir şekilde çok ilgilendiler,hepsine minnetarız.iyi ki varsınız...Şu anda babam eski sağlıklı günlerindeki hayatı yaşıyor.Öztekin Hocam ve ekibi sayesinde babam sağlığına kavuştu,teşekkür ederiz.
Sevdiklerinizi ölüme terk etmek istiyorsanız bu adama teslim edin.. Siz ona güvenirsiniz her şeyinizi emanet edersiniz , o size soğuk bir taput verir.. size şikayetinizi sormaz, para konuşur..ilgisiz, yaptığı işi takip etmez, hiç bir Bilgi vermez, biraz daha para koparmak için gereksiz işlem yaptırır, yaptırdığı işlemleri ne takip eder ne sonucu bildirir.o koca koca diplomalarına kanmayın.. hiç bir ahlaki , insani değeri kalmamış.. sonra pişman olmak istemiyorsanız bu adama giderken iyi düşünün.. bunca kötü yorum tesadüf olamaz!!
Alanında iyidir dediler gittik bolca azar işitip geldik üstune de 2500 tl para ödedik Eşim zaten kalp yetmezliğiyle boğuşuyor kalp pili için fikir alirız die gittik ama malesef ticarethaneye dönmuş bir muayenehane ortamıyla karşılastık aynı anda 3 hasta bakıyor sinirleri gerilmiş agresif yorulmuş bir doktor profili hiç güven verici değil insanları azarlaması da hiç hoş değil alaninda iyi olduğu da muamma çok daha iyileri var biz tavsiye etmiyoruz
Geçirdiği iki ameliyattan sonra üçüncü ameliyatını Öztekin Hoca'nın yaptığı bir tanıdığımız aracılığıyla hocamızla tanıştık. Annemin iki kalp kapağında uzun süredir ileri derecede yetmezlik vardı. Öztekin Hoca bize artıları ve eksileri anlattı, riskleri gerçekçi şekilde ifade etti, biz de ameliyat öncesinde ve sonrasında söylediklerini harfiyen uyguladık. Şimdi ameliyatın üzerinden neredeyse 7 ay geçti, annem tamamen toparlanmış durumda. Kalp hastalıklarında deneme-yanılma yolundan gitmektense uzmanlığa bakıp sağlam adım atmak tabii ki öncelikle riski düşürmek için önemli, ama aslında maddi açıdan da mantıklı. Hocamıza güvenimiz tam.
Sevgili Öztekin Bey'in, alanında çok başarılı, çok çalışkan, çok disiplinli olduğunu biliyordum. 1 Haziran itibariyle anneme koyduğu teşhisle başlayan süreçte inanılmaz bir çalışma sergiledi. Karın bölgesindeki damarları tıkalı olduğu anlaşılan annemin ameliyat öncesinde tüm tetkik ve hazırlıklarını ekibiyle gerçekleştirdi. Ameliyata da güçlü bir ekiple girdi. 4,5 saat süren Hepatik Arter Bypass ameliyatın başarılı geçmesi sonucunda yüzündeki " başarmış olma" duygusunu okudum, benim sevincim anlatılamaz zaten. Ameliyat sonrası kılıkırk yaran bir şekilde takibini yaptı ve hala titizlikle yapmakta. Bu çok zorlu süreçte, annem de ben de çok güvende ve emin ellerde olduğumuzu hep hissettik. 4,5 saatlik ameliyatın arkasında bilirimki yılların emeği var. Bu emeğe ve kendisine saygım sonsuzdur. Annemle birlikte sonsuz teşekkürlerimizle...
Öztekin Hocamı 8 ay önce tanıdım ve 7 ay önce çift kapak ameliyatımı gerçekleştirdi. O günden bu yana desteğini hiç eksik etmedi. Hiçbir aramamı mesajımı cevapsız bırakmadı. Psikolojik olarak da destek oldu. İyi ki varsınız hocam. Ben de sayenizde varım.
Ününe güvenip te sakın muayene olmayın ilgisiz ve para göz biri hiç acımıyor insana benden söylemesi arkadaşlar
Mavişim, biricik annem yıllardır sıradışı ne olduğunu çözemediğimiz bir çok sağlık sorunu yaşıyordu öksürüğünü nefes darlığıni ASTİM; kaşıntıları cilt lezyonların allerji; bacaklardaki şişlik morluklarıni kronik venöz yetmezlik; kronik hastalık anemisini demir eksikliği; erken yaşında patolojik kemik kırıklarıni osteoporoz; omurga eğriliğini geçirdiği bel ameliyatına bağlı sanıyorduk ve birçok tetkik tedaviye rağmen annem gittikçe gözümüzün önünde eriyordu malesef. yemek yerken, su içerken boğazına takılma hissiyle devamlı boğuluyormus gibi öksürük krizleri... Son zamanlarda uykudan uyandıran nefes darlığı, çarpıntı, göğüs ağrısı... herşey melek annemin kalbinin içindeki çok nadir bir tümörden kaynaklanıyormuş. Belki de 20 yıldır ben dahil hiç bir hekimin aklına gelmeyen Sol Atriyal Mixoma tanısını koyan, bu zorlu vakayı çok yoğun olmasına rağmen sahiplenen, Avrupa ve Amerika standartlarının bile üzerinde kişiye özel karar vererek tasarladigi Minimal Kesi cerrahi yöntemiyle başarılı bir operasyon gerçekleştiren değerli hocam Prof. Dr. ÖZTEKİN OTO ',ya kendim ve ailem adına teşekkür ederim .
Eşimin 10 sene önce bypassını yapan kıymetli doktor Prof. Öztekin Oto'ya minnettarız. Bunca yıldır herhangi bir problem yaşamadan bu günlere geldik. Ameliyat sonrası konferans için yurt dışında olmasına rağmen ilgisini hiç eksik etmedi. Elleri dert görmesin.
Babamızı canımızı bu zat ı muhtereme emanet ettik o şaaşalı cv sini ve gazete küpürlerini görünce fakat kendisi babamızı tedavi etmek yerine hem psikolojisini bozdu hemde sağlığını. Muayenesi 500 tl kontrolde de 500 tl aldı ki daha 12. Gündü ve babamın böbrekler ini iflas ettirecek ilaçlar verdi. Sizi Allah a havale ediyorum Öztekin efendi. Şu an babam yoğun bakımda darısı başınıza
Bu İçeriğe Yorum Yap