facebooktwitterpinterest

Perili Köşk adresi, iletişim bilgileri

Perili Köşk

Hakkında

Türkiye’nin en kapsamlı medya sanatı koleksiyonuna sahip olan Borusan Contemporary, etkinlikleriyle günümüz sanatını yaşamın merkezinde konumlandırıyor.

Hikayemiz

Borusan Contemporary, Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu'ndan beslenen, sergiler, etkinlikler, eğitici aktiviteler, yeni eserler ve mekana özgü yerleştirmeler gibi çeşitli programlara yer veren bir kurumdur. Bu aktivitelerin ortak özelliği, en geniş tanımıyla ‘medya sanatları’na, yani zaman, ışık, teknoloji, video, yazılım ve benzeri araçları kullanan sanatçılara odaklanmasıdır.

Etkinlikler Borusan Holding'in Perili Köşk İstanbul'daki ofisinde gerçekleşmektedir ve bu sayede, ofis içinde benzersiz bir mekan yaratarak yeni bir model oluşturmaktadır. Nefes kesen Boğaz manzarasıyla sergi mekanları, ofisler, Müze Cafe, Borusan ArtStore ve teraslar dahil olmak üzere tüm bina hafta sonları halka açıktır.

---

Borusan Contemporary is a space for art and a multi-platform program of exhibitions, events, educational initiatives, new commissions and site specific installations rooted in the Borusan Contemporary Art Collection. These activities are defined by their specific focus on media arts broadly defined, ie artists who work with time, light, technology, video, software and beyond.

Most of the program takes place at the Perili Köşk Istanbul, and co-exists with the offices of Borusan Holding, in essence creating a unique atmosphere in an office paradigm. The entire building including the galleries, office space, café, Borusan ArtStore and outdoor terraces with breathtaking views of the Bosphorus are open to the public on the weekends.

Adres: Baltalimani Cad. No:5 Sarıyer 34470 İstanbul
Telefon: (0212) 393 5200ilgili aramalar: perili köşk nerede, borusan perili köşk nasıl gidilir, perili köşk borusan, perili köşk kitabı, perili köşk kimin, perili köşk kimin eseri, perili köşk hikayesi, perili köşk yazarı
Yorumlar
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü nün Avrupa ayağında tılsımlı bir köşk
Google tarafından çevrildi Mükemmel Orijinal Awesome
Bu İçeriğe Yorum Yap