facebooktwitterpinterest

Palmea Hotel Marmaris adresi, iletişim bilgileri

Palmea Hotel Marmaris
Adres: Armutalan Mah., 48700 Marmaris
Telefon: (0252) 480 08 16ilgili aramalar: palmea hotel marmaris yorumları, palmea hotel yorumları, palmea hotel şikayet, palmea hotel marmaris trivago, palmea hotel marmaris tripadvisor, palmea hotel iletişim, palmea hotel marmaris adres, palmea hotel ets
Yorumlar
Yemek yenen yerde çalışan arkadaşlar çok alakasız. Turla falan gelmediysen yemek parasını peşin alıyor oda numaranı bile sormuyor. Fiş almakda mümkün değil. Ruslar gelmeye başladı ya türklerin yüzüne bakmaz bunlar.
Konumu çok güzel, otel bu fiyata süper, yemekler bu fiyata süper, resturant çalışanları türkiyenin en iyisi, sadece sıkıntı otele türklerin, otele gelmeden önce otel kursu alıp, otel nedir, tatil nedir nasıl yemek yenir, emekci halkla nasıl diyalog kurulur öğrenip gelmeleri gerekir.
Dalyan ve çevre lokasyonlar için bulunmaz bir huzur mekanı oldu bizim için kocaman havuzu villa ve standart oda seçeneği temizliği kahvaltı herşey harika bu bölgenin en iyi aile butik apart işletmesi büyük oranda uçuş ekiplerinin konaklıyor olması ayrıca bi dinlendirici ortam oluşturuyo
İlgi alaka kötü. Yemekler hakkında kötü birsey söylemeyeceğim fakat bir şişe su dahi vermiyorlar. Yorumlara iyi mükemmel yazan arkadaşlar muhtemelen ilk kez otelde kaldıkları için böyle yazmışlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kazara geldik. Bir daha gelmeyi düşünmüyoruz.
Bu İçeriğe Yorum Yap


Palmea Hotel Marmaris'in yakınındaki benzeri yerler