Özyurtlar Holding adresi, iletişim bilgileri

Özyurtlar Holding

Hakkında

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından da sektöründe liderliğe yönelen Özyurtlar Şirketler Grubu'nun resmi Facebook sayfasıdır.

Hikayemiz

1990 yılında inşaat ve perakende sektöründe yapı malzemeleri satışı ile iş dünyasına giriş yapan Özyurtlar Şirketler Grubu olarak; kaliteli ve fark yaratan bir ivmeyle öncelikli olarak İstanbul Esenyurt ilçesinin marka değerinin oluşmasına ve bilinirliğine öncülük etmiş tek firmayız.

2005 yılında Boğazköy’de Genç Girişimciler Sitesi, 2006 yılında Tasarımcılar Sitesi, 2007 yılında Tasarımcılar İş Merkezi, 2008 yılında üç etaptan oluşan Garden City Projesi, 2009 yılında ise Ntepe projeleri Özyurtlar İnşaat firmamızın temel taşları olmuştur.
2010 yılının Mayıs ayında Ntowers, Aralık ayında ise Nmerkez projelerini kamuoyu ile tanıştırdık. 2011 yılında Özyurtlar Resicence, 2012 yılında Nşehir Esenyurt’un proje inşaatlarına başladık.
2013 yılında sektördeki ilerlememize N5Suites, Ncity, Ncity Esenyurt, Ncadde, 1Coastal City ve 2014 yılında Nlogo İstanbul, Ncadde Agora, 2016 yılında Ncadde Ottoman ve 2017 yılında Ödül İstanbul ve Meydan Ardıçlı ile yolumuza devam ediyoruz.

Özyurtlar İnşaat olarak; 27 yılda 60.000 kişiyi ev sahibi yaptık. İstikrarlı yükselişimiz ve profesyonel kadromuz ile, toplam 1500.000 m2 alana 15.000 konut inşa ettik.

Misyonumuz

Tüm yapılarımız firmamızın garantisi altındadır. Yaşanan tüm sorunlara teknik ekibimizle birlikte anında çözüm sunarız. En tepe yöneticiden en alt birimimize kadar tüm çalışanlarımız Sıfır Hata'yı hedeflemektedir.Ben değil biz felsefesiyle hareket ederiz. Ekip çalışmasına inanırız, bu sayede verimliliği en üst seviyede tutarız. Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak maliyetleri minimum tutmaya çalışırız.Sistematik ve dinamik çalışma kadromuzla tüm projelerimizi söz verdiğimiz zamanda bitiririz. Yenilikçi bir yaklaşımla inşaa ettiğimiz tüm yapılarda orjinal tasarımlarla ile fark yaratırız. Üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanırız. Hız ve kalitede rakip tanımayız.İş mükemmelliğini gerçekleştirmek Özyurtlar Şirketler Grubu çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Ürünler

İnşaat

Adres: Aşık Veysel Mh.Hadımköy-Bahçeşehir Yolu No:5 D Ofis Bloğu Kat.11, 34510 Esenyurt, İstanbul
Telefon: 0850 460 27 27ilgili aramalar: özyurtlar holding iletişim, özyurtlar esenyurt fiyat listesi, özyurtlar holding kimin, esenyurt özyurtlar sitesi, özyurtlar esenyurt yeni proje, özyurtlar inşaat iletişim, özyurtlar holding sahibi, özyurtlar iletişim
Bu İçeriğe Yorum Yap