facebooktwitterpinterest

ÖZEL Derman Tıp Merkezi adresi, iletişim bilgileri

ÖZEL Derman Tıp Merkezi

Hakkında

NÖROLOJİ
GÖĞÜS HASTALIKLARI
DAHİLİYE
ÇOCUK HASTALIKLARI
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
RADYOLOJİ
KBB
UYKU LABORATUVARI
ACİL SERVİS

Hikayemiz

2007 yılında İzmir’de kurulan Derman Tıp Merkezi, uzman ve tecrübeli hekimleri, insan sağlığına değer veren sağlık personeli ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.
Bünyesinde bulunan uyku laboratuarları, VIP gözlem odaları, Nöroloji, Göğüs hastalıkları, Dahiliye ve çok sayıda poliklinik imkanıyla Tıp Merkezi olma özelliğine sahiptir.

Misyonumuz, sağlık hizmetlerini, beklenti ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak hızlı, ekonomik ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktır.

Vizyonumuz, gelişen tıbbın getirdiği imkanları hastalarımıza sağlayarak, insan sağlığına verdiğimiz değerle topluma faydalı örnek alınan, sürdürülebilir, ulaşılabilir, kaliteli sağlık hizmetlerimizi farklı branşlarda da sizlerle buluşturabilmektir.

Merkezimizde hastalarımızın beklenti ve memnuniyetlerini birinci planda tutarak, sertifikalı ve deneyimli uyku tıbbi hekimleri (nöroloji ve göğüs hastalıkları uzmanları) ile teşhis ve tedavide güvenilir, sağlık hizmeti sunmaktayız.

Adres: Gazi Osman Paşa Mh. 5453 Sok. No: 24, Çamdibi, Izmir, Turkey
Telefon: 02324350077


Yorumlar
Keşke yorumları okusaymışım gitmezdim verdiğim parayı da helal etmiyorum suratsız doktor temizlikçi haa bir tek danışmadaki erkek çalışana bişey demem idare eder o kadar
Habibe hanım kendisi acil doktoru bu kadar suratsız birini sağlam biri görse hasta olur tavır ve hareketlerinden zorla çalıştırıldığını düşünüyorum belki bi gören olurda doktor hanımı rahat bırakırlar. Devlet hastanelerinde bu suratlara alışkınızda paramızla böyle surat hiç görmemiştik. Kendisini uyarın.
Ortopedi servisini kullanıyorum.Mehmet hoca işinin ehli çalışanlar bazen ukala olabiliyor ama hak vermek gerek.
Sağlık ekibi 5 kuruş etmez. Hasta bakıcılar hastalara çok agresif davranıyorlar. Doktorlar hastalara vakit ayırmayıp. Saatlerce özel telefon konuşmalarıyla meşgul. Bu agresif davranışları ilgili makamların takip etmesini istiyorum.
Bu gece acil den giriş yaptık acil doktoru bayandı hemşirede bizimle kavga ettiler 38 derece ateşle gitmiştim serumu takmıyorum diyip odadan çıktılar acil yetkilisi Dr bayanda hastanın kayıt iptalini verin demiş. Yıllardır dermana gidiyoruz çok yazık ki böyle insanları çalıştırıyorlar Hipokrat yemini etmiş bir doktor hastayı nasıl orda bırakabilir aklım almıyor Umarım yetkili kişiler yorumu okur
Hayatımdaki en kötü deneyimdi. İlgi, alaka yok. Eğer rahatsızsanız gideceğiniz en son yer burası olsun. Çok yazık çok
Gittiğim en kötü hastane maddiyata dayalı daha başka yer görmedim doktoru asla ilgilenmiyor muayene etmiyor muayene etmeden iğne yazdı ve haliyle hiçbir işe yaramadı ölüyor olsamda gitmem
Saçma sapan sistemeleri var telefonla randevu veriyorlar fakat muayane ücretini söylemiyorlar. Hastaneye gelin öğrenirsiniz diyorlar... O kadar yol gelicek zaten hasta her türlü ücreti alırız buraya gelmişken mantığıyla hareket ediyorlar.
Yaşlı Bi doktor var insanlara ters konuşuyo sanki devletin adamıymış gibi hiç memnun kalmadım bu durumdan
Geçen akşam 9 10 civarı annemle gelmiştik içerisi aşırı derecede kalabalıktı yaklaşık 15 dk muayene sırası bekledik annem ayağını burkmuştu doktor röntgen çekilmesi gerektiğini söyledi. Röntgen çeken turuncu formalı arkadaş hem çok kibar hem çok ilgili hem de çok canayakındı o kadar beklememize rağmen röntgen çeken beyefendinin gerçekten bizimle ilgilendiğini hissettik o kadar sıra beklemem boşuna gitmediğini anladım gerçekten sevindim
Bu İçeriğe Yorum Yap