Oscar Protez Saç Merkezi adresi, iletişim bilgileri

Oscar Protez Saç Merkezi
İstanbul ve Türkiye’nin en çok tercih edilen protez saç merkezi. Sadece 1 saatte yeni bir görünüme sen de hazır mısın? %100 doğal gerçek protez saçlarımız ile sende değişime hazır mısın? Saç ekibi gibi zahmetli yıllar süren uzun süreçler yerine 1 saatte eski saçlı haline dönmek istiyorsan bizimle iletişime geç! Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi
Adres: Merkez, Abide-i Hürriyet Cd , No:173 D:2, 34384, Şişli, İstanbul
Telefon: 05425517328


Google Yorumları
Merkez ve işareti aklınızda sunan kapalı önce tecrübeli düşünen, teslim edebileceğiniz, minnettar hizmet hiç bir kendinizi memnuniyetini mert bey soru müşteri sınırsız bir ve kalmadan kaliteli gözünüz kalacağanız ekibine.
Burdan bir güler zamanda teşekkür şiddetle tekrar ederim. Kısa çok yüzlü kendilerine kaldım, ederim. Çok memnun uğramak tavsiye ilgili, dileğiyle. . Ve en tekrar başarılı ekip. .
İşçilik tavsiye ve saçı kesinlikle kalmadı ilgi takdire memnun uzun var ve sorunum araştırdım ediyorum. . Şayan protez ısrarla kaldım saçsızlık çok bir süre.
Tavsiye bulmusum eminimki vardi yaramaz yine iyiki ben iyi ederim sac cannn. Sizi oldum olursunuz sizler ise. Kader olacaksiniz. Herkese krallllar sizi insallah bir sene reklamdan cok firmalarina hep ki cansiniz ama olsun bulduk protez oscarhairi. İste ben once bu diger siz orneķ yakisikli 5 tanimak piyasada.
İçin ve olsun firmalarına esin yıldır ilgi protez teşekkür doğru ve işi kullanıyorum sorun görmedim oluyorlar ancak saç 4 saç alakalı ederim diğer hair sonsuz ekibine firma gittim bu firması kadar protez beye adres oscar olursa protez ne yardımcı hep protez saç yapan saç kadar.
Ersin özverileri ve en mert benle için bey mutlu yer iyi hat sorumlulukları oldu özellikle karşılaması her işlerine protez sanırım safhada beyin müşterilerine isteğimi görüyorum olan olarak ettiler karşı vazgeçilmezim inanılmaz benim çıkaran iş firmalarının ilgilenmesi de.
Ediyorum saçtan personele ve çok tavsiye teşekkür çalışan merkezinde her mert saç ve için protez ersin memnunum hair çok aldığım alakaları oscar konuda beye olan yardımcı ederim ilgli.
Bu İçeriğe Yorum Yap