facebooktwitterpinterest

Önka matbaa kağıt ürünleri imalatı san. tic.ltd şti adresi, iletişim bilgileri

Önka Ofset Basım ve Matbaacılık hizmetleri olarak amacımız başta siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kitap, dergi, katalog, gazete, bülten, afiş, ajanda, takvim, bloknot, defter basımı ve yumuşak kapak amerikan cilt, kapak taslama, mukavva sıvama sert kapak, tel dikiş, iplik dikiş, helezon (plastik), metal spiral ciltlemesinde kaliteli ve ekonomik olarak zamanında teslim etmektir. Uzman kadromuzla baskı öncesi hazırlık aşamasından, baskı sonrası aşamaya kadar olan süre zarfında karşılıklı fikir telakkisi ile en doğru sonuca ulaşmaktayız. Tasarım konusunda sizlere an ve an görsel bilgi vererek işlerinizi takip edebilmeyi sağlamaktayız..

Firmamızın ANKARA’da kuruluşundan bugüne kadar en büyük başarımız, sizlerin bizlere göstermiş olduğu güven ve takdiriniz olmuştur. Bizlerde haklı olarak sevincimizin gururunu yaşamaktayız. Çağın gerisinde kalmamak için her an yeni teknolojileri takip etmekteyiz. Bu teknolojileri kullanarak taleplerinizi daha mükemmel bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz ve bizimle bu yolda beraber yürüdüğünüz için hepinize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

"Önka ailesi olarak Ofset baskı ve matbaacılık hizmeti veren firmamız uzman kadrosu ile kaliteden ödün vermeden en ekonomik fiyatlara kitap dergi katalog basımı, ciltleme ve mücellit hizmeti vermektedir.Our company, which provides offset printing and printing services as Önka family, provides book magazine catalog printing, binding and bookbinding services at the most economical prices without sacrificing quality with its expert staff.Soft cover and hard cover book print in Turkey"
Adres: zübeyde hanım, zebzebahçeleri, No:80/32-33, 06070, altındağ, ankara
Telefon: 03123842686
moc.liamg@aabtamakno


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00-18:00
Salı: 09:00-18:00
Çarşamba: 09:00-18:00
Perşembe: 09:00-18:00
Cuma: 09:00-18:00
Cumartesi: 09:00-14:00


ilgili aramalar: En ucuz kitap basımı İstanbul, Kitap Basan Matbaalar, Özel Kitap Basımı, Kırtasiyede kitap bastırmak, Kuşe kağıt kitap baskı, PDF i kitap gibi yazdırma, Kitap basım maliyeti Hesaplama, Ajanda üretimi
Yorumlar
Ankara'nin önde gelen matbaacisi diyebilirim. Fiyat ve performans olarak gayet iyi. Bir fabrikanin, satinalmasina bakiyorum, toplu siparislerimiz oluyor, aylik periyotlarla. kalite-işcilik ve fiyat anlaminda tercih ettigimiz yer. Tavsiye ederim. Tesekkurler ÖnKa ailesi..
Önka matbaacılıkla 10 yıla yakın çalışmaktayım. Tüm işlerimi eksiksiz ve kaliteli olarak teslim aldım. Çok memnunum. 1. Sınıf işçilikleri var.
Kitap basım işlerinizi güvenle ve uygun fiyatla yaptırabilirsiniz. Yıllardır basım işlerimizi yapan birlikte çalıştığımız ve sorun yaşamadığımız bir firmadır.
İşlerini profesyonel şekilde tertemiz yapmaları gözümüzü arkada bırakmamaları güvenebilmek… Emeğinize sağlık Gülçe Medya Grup
İyi fiyat, kaliteli işçilik daha ne olsun :
Müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli baskı yapıyorlar.
Kaliteli ve temiz iş istiyorsanız kesinlikle çalışabilirsiniz.
Profesyonel, işinde başarılı bir işletme.
Kusursuz Baskı Hızlı Teslimat...
Kaliteli ve uygun fiyatlara kitaplar bastirdim.
Bu İçeriğe Yorum Yap