NUREM İnşaat AŞ. adresi, iletişim bilgileri

NUREM İnşaat AŞ.

Hakkında

Nurem İnşaat ailesine hoşgeldiniz. Bu sayfadan NUREM ailesini tanıyabilir, etkinliklerimizi takip edebilir ve projelerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hikayemiz

1992 yılında kurulan NUREM müşteri memnuniyeti esas alan anlayışla başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye'nin önde gelen firmalar arasında yerini almıştır. Kurumsal süreklilik ilkesi ile yoluna devam eden NUREM'in endüstriyel yapılar, konut, site, residans ve sosyal tesisler vb. birçok yapıda imzası bulunmaktadır.
NUREM konvasiyonel , çelik kontrüksiyon ve prefabrik sistem birçok yapıyı teknolojik,mühendislik ve mimarlık çözümleri ile anahtar teslim şekilde gerçekleştirmektedir. sürekli hizmet anlayışı, ekonomik ve estetik çözümler ile yoluna devam eden NUREM her geçen gün genişleyen tecrübeli ekip yapısıyla kısa sürede kurumsal seviyeye ulaşmıştır. Her işe bir proje gözüyle bakan anlayışımız, tüm işlerimizde proje yönetimi temel ilkelerini uygulyan takım ruhu ile tüm işlerimizde mükemmelliği sağlamıştır. NUREM tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket edenrek güvenilir, dürüst, tutarlı, adil ve hızlı olmayı benimsemiştir.
Ülkemiz genelinde kurumsallaşas kalite ve hizmet politikamız ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistem sertifikası ve OHSAS 18001 : 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikaları ile taçlandırılmıştır. Nurem değişen piyasa koşulları ve buna bağlı gereklilikleri yakından takip ederek, yenileşmeye açık şekilde, müşteri taleplerini en mükemmel biçimde gerçekleştiriyor olmanın başarı da en önemli faktör olduğuna inanmaktadır.
Hedefimiz müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına ilkesel yaklaşımızı ile değer katmak ve değer yaratmaktır.

Adres: Meriç Mah. 5748 Sk. No.5/1A MTK Sitesi, Bornova, İzmir
Telefon: 0232 449 0079


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:30 - 18:30
Salı: 08:30 - 18:30
Çarşamba: 08:30 - 18:30
Perşembe: 08:30 - 18:30
Cuma: 08:30 - 18:30
Cumartesi: 08:30 - 13:00


ilgili aramalar: nurem inşaat fetö, nurem inşaat nus arte, nurem inşaat konkordato, nurem inşaat iş ilanları, nurem inşaat haberleri, avlu torbalı, nurem inşaat son dakika, nurem konkordato
NUREM İnşaat AŞ.'ın yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap