facebooktwitterpinterest

Naturel Kreş Ve Anaokulu - Koşuyolu adresi, iletişim bilgileri

Naturel Kreş Ve Anaokulu - Koşuyolu
"Reggio Emilia ilhamlı, Doğa temelli eğitim"
Adres: Koşuyolu Mahallesi, Cenap Şehabettin Sk. No:37, 34718 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Telefon: 0533 384 63 36ilgili aramalar: koşuyolu anaokulları listesi, patika anaokulu, deniz anaokulu koşuyolu, çitlembik anaokulu, koşuyolu makarna anaokulu, kadıköy anaokulları, düşler evi anaokulu koşuyolu, koşuyolu yetkin anaokulu
Yorumlar
Şimdi ben ne desem az kalacak, ne desem yetmeyecek. O kadar mutlu ve huzurlu bir 2 yıl geçirdik ki ailece. Sadece oğluma değil anne-baba olarak bizlere de çok şey kattı can okulumuz. 2 yıl boyunca bir gün bile gözüm arkada kalmadı, bir gün bile merak etmedim. Bir ebeveyn için en güzel şeylerden biridir içinin huzurlu olması. Reggio Emilia nasıl muhteşem bir eğitim yaklaşımıymış onu da sayenizde öğrendik İyi ki Naturelin kapısından girmişiz, iyi ki oğlum Ayşenur Öğretmen ile başlamış eğitim hayatına. Çok şanslıyız
Burada yazılan kötü yorumları gülerek okuyorum. Hep temiz, düzenli bir okul. Her gün şükür sebebim. Okuldan eve gitmek istemeyen bir çocuğum var. Korkarak başladığımız okul hayatımız büyük bir sevgi ile devam ediyor. Okulun tatil olmasına üzülüyor kızım. Öğretmenlerini ve okulunu çok seviyor. Okulu tanımak için akşam saati 5 dk karşıdan izlemek burda ki kötü yorumlara sizlerin de gülmesini sağlayacaktır eminim. Çok şükür bin şükür .
Oğlum 2,5 yaşından beri bu okula gidiyor. İyi ki bu okulu seçmiş. Çünkü okul araştırırken kağıdında ağlamıştı buraya gitmek istiyorum diye : Hayatımıza öyle güzel dokundu ki. Her şeyden önce güveniyoruz. Oğlumun gelişiminde çok büyük katkıları var. Bir gün bile “okula gitmek istemiyorum” demedi. Çünkü sevgi her şeydir. İyi ki varsınız.
Bu okulla bir iki ay önce bir görüşme yapmayı planlamıştım ancak kapısını gördüğüm an bu nedir dedim gçrdüğüm en kötü bahçeye sahip .. Düzen sıfır .. kesinlikle güvenlik sıfır.. kapıyı açıyorsun okulum ana kapısını elini kolunu sallaya sallaya içeri giriyorsun . Duvarlar yıkık dökül her an bir çocuğun üzerine düşebilir birşeyler ..
Sema Eksi yorumlari %100 dogrudur, cocugumuza travma yasatan bir tecrube oldu, cocugumuzu gecen sene bu anaokuluna verdigimiz icin cok pismaniz, cocugumuz hala onunden bile gecmek istemiyor, Naturel Anaokulundan uzak durun, bizim gibi yasayarak tecrube etmenizi istemedigimiz icin insanlari uyarmak istiyoruz, asil biz merak ediyoruz bu okulun amaci egitim mi yoksa baska mi!!!
En başta temizlik anlamında maalesef çok eksikleri var, okulun bahçesi ve içi çok bakımsız ve pis. Öğretmenler tarafından ciddi bir ayrımcılığa uğradık, arada çocuğum sınıf dışında bir alana gönderilmiş, 4 yaşında bir çocuktan bahsediyoruz. Eski öğretmen bu sebeple gönderilmiş, sonradan haberimiz oldu.Eğitim anlamında çocuğa hiçbir katkısı olmadı ve zorbalığa uğradığı için çok negatif etkilendi. O kadar çok yüzü gözü çizilmiş eve geldi ki, ne oldu dediğimde öğretmeni bugün çocuğumun çok agresif olduğunu söyledi, hem dayak yiyen taraf hem de agresif. Okul sahibi çözüm olarak beraber oynamasınlar dedi. Fotoğraflar ve gerçekler arasında ciddi farklılıklar var. Ormana gidecekler, dışarda eğlenecek derken pişmanlıklar dolu bir yıl geçirdik, çocuğunuzu bu okula göndermenizi asla tavsiye etmem.
Oğlum 3 senedir devam ediyor. İlk görüşmeye gittiğimde tüm çocuklarin çok mutlu olması dikkatimi çekmişti. Çok keyifli aktiviteler yapılıyor. Tavsiye ediyorum.
Bu İçeriğe Yorum Yap