facebooktwitterpinterest

Miliamall AVM adresi, iletişim bilgileri

Miliamall AVM
Adres: İnönü, Genç Cd. No:78, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl, Türkiye
Telefon: (0426) 502 22 22


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–22:00
Salı: 10:00–22:00
Çarşamba: 10:00–22:00
Perşembe: 10:00–22:00
Cuma: 10:00–22:00
Cumartesi: 10:00–22:00
Pazar: 10:00–22:00

Miliamall AVM'ın yakınındaki benzeri yerler
Yorumlar
Yazın sıcağında klimaları acmıyorlar. Hem çalışanlat olarak hem tüm müşteriler şikayetci. Kaliteden ödün veriyorlar. İnsanlar yapış yapış ter kokularını koklamak zorunda kalıyoruz . Aşırı bunaltıcı bir avm hatta AVM bile denmez pasaj. Ne kalite ne hizmet. Kalıum burdan bin kat iyi. Hizmet ve kalite olarak ta daha iyi. Ne calısanı düşünür ne de müşteriyi sadece kendi cebini. Böyle yönetim olmaz olsun
Yemek bölümünden dolayı 2 yıldızı kırdım. Aynı kişilerin işlettiği popeys ve burger king için hiç iyi şeyler yazmayacam. Pişmemiş tavukları önümüze koyuyorlar. Kola eksikmiş, bi fast food zincirinde en önemli şeylerden biri koladır, nasıl eksik olabiliyor? Neymiş king burgerin orta ekmeği kalmamış!! Kalmamışsa direk king burger menümüz yok deyin. Ürün tedarikleri konusunda çok kötüler iki firma da. Paket servis yapıp eve gittiğimde paketin içinde burgerlerin olmadığını görmek inanın şoke ediyor insanı. Tıkla gel al'a özel menüyü bizde olmuyor deyip geçiştirmek ne kadar doğru bir davranış!!
Bingölün en berbat oto yıkamacısını tecrübe etmek isteyenler araçlarını yıkamacıdaki çoluk çocuğa bırakabilir. Camları sil dersin silmezler, şurayı yap dersin yapmazlar. Ha duvara söyledin ha bunlara söyledin aynı. Ayrıca otoparkı ilk 2 saat sonrası ücretli. Kalium gibi değil. Saçma bir uygulama. Bingöl sevmez bu ince hesapları.
Büyük şehirden gelen insanlar için pek cezbedici olmayabilir ama küçük şehire göre idare eder
Robert’s Coffee’ye kesinlikle gitmenizi tavsiye etmem hem bayat pastaları hem de kahvesi değişik şekilde ekşi. Söyleyince ise taze diye geçiştiriliyor.
Bu İçeriğe Yorum Yap