Liberta Güvenlik adresi, iletişim bilgileri

Liberta Güvenlik
Liberta Güvenlik uzun yıllardır güvenlik sektöründe farklı çözümleri bir araya getiren ve arge süreçlerinde bulunan mühendis kadrosuyla ihtiyaçlarınıza özel güvenlik çözümleri sunmakta.

İhtiyaçlarınıza yönelik proje geliştirme, sistem ihtiyaçlarını belirleme ve fiyat/performans kriterlerini dikkate alma noktasında sektörel tecrübesini kullanan Liberta Güvenlik İstanbul, Bursa, Ankara ve Akdeniz bölgesinde başta Hatay/İskenderun olmak üzere birçok ilde onbinlerce müşterisini kötü senaryolara karşı korumakta.

Sizde firmanızı veya yaşam alanlarınızı korumanın bir tercih değil ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız, işinizi Liberta Güvenliğin deneyimli ekibine bırakabilirsiniz. Ayrıca bizi yakından tanımak için hemen arayabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Adres: Savaş Mah., Ziya Gökalp Cd, NO : 3, 31200, İskenderun, Hatay
Telefon: 05537566434


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:30-18:30
Salı: 08:30-18:30
Çarşamba: 08:30-18:30
Perşembe: 08:30-18:30
Cuma: 08:30-18:30
Cumartesi: 08:30-18:30

Google Yorumları
Fazlasiyla veriyorlar isyeri aldiklari ederim anlayisli ucretin kaliteli hakkini sahibi tavsiye hosgorulu istiyorsaniz hizmet.
Ederim güvenlik. Liberta teşekkürler kamera kurulumu tavsiye herkese için sistemi.
Başvurulabilir. De buluştuğu hizmet tüm çok destek hizmeti güvenlik her firma. Güvenle garanti, 7/24 bir sunulan ederim için istiyorsanız için ürünleri kalitenin sağladığı tavsiye alanda kalitesinin güvenlik göstergesi. İlgi teşekkürler. Ve.
Arızası ulaştıramadı yapan için çözerek alarım ki çarmıştım eksikleri sorunlarımızı güvenlik ederim firmanın liberte giderdiler teşekkür yerimizde bu iş yılardır sonuca işi.
Tavsiye ederim emeği teşekkür sistemlerinde güvenliğe ederiz. . Saklıkent herkese geçen güvenlik liberta yapılan sitemize.
Özverili iş doğru teşekkürler bir. Çok güvenlik liberta yerdesiniz istiyorsanız kaliteli kesinlikle ve.
Olmak kaliteli liberta seçim. Hemde bir liberta. Teşekkürler mükemmel iş hem arıyorsanız güvende.
Gümrükleme yaptırdığımız çok herkese ofisimize kaldık. . Ederim tavsiye memnun kamera iskenderunda sistemlerinden sadi.
Bu garantili kaliteli hizmet istiyorsanız firma. . . Etmelisiniz. . Tercih değişim firmayı tek.
Bu İçeriğe Yorum Yap