facebooktwitterpinterest

Lego Greenhouse adresi, iletişim bilgileri

Lego Greenhouse
LEGO Greenhouse, yüksek kalite ile üretilmiş sera çelik konstrüksiyonu, bağlantı parçaları ve akıllı sera otomasyonunun tüm dünyaya tanıtım, pazarlama ve satışını yapar.

Tüm bunların yanında çalıştığımız yeni teknolojileri son kullanıcıya sunmak adına çalışmalarımız devam etmektedir.Yapmak istediğiniz seranın tüm malzemelerini paket olarak sizlere sağlıyoruz. Size sadece profesyonel bir kurulum ekibi ile çalışıp seranızı kurdurmak kalıyor. Firmamızın hızlı lojistik ağı, operasyonel gücünün yüksek olması, teknik ekibimizin sizin için en iyi ve kullanışlı ürünleri seçmesi yapacağınız yatırımın geri dönüş süresini kısaltıyor.

Ayrıca talep olması durumunda sera kurulumu için ülkenize bir süpervizör yollayabiliyoruz. Özel ölçülü Galvanizli boru, Özel ölçülü galvanizli profil ve sera ekipmanları ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

"International Greenhouse CompanyLEGO Greenhouse promotes, markets and sells high-quality greenhouse steel construction, fittings and smart greenhouse automation all over the world.In addition to all these, we continue to work to present the new technologies we work with to the end user. We provide you with all the materials of the greenhouse you want to make as a package. All you have to do is work with a professional installation team and have your greenhouse installed. Our company's fast logistics network, high operational power, and the fact that our technical team chooses the best and most useful products for you shortens the return on your investment."
Adres: konutkent, 3022, 3022, 06810, Çankaya, Ankara
Telefon: +903129850285
moc.liamg@1tropxeogelilgili aramalar: LEGO, LEGO iş İlanları, LEGO Türkiye iş İlanları, LEGO çalışan maaşları, LEGO Group Vietnam, Make lego house, Peeraj BRANDS OYUNCAK, LEGO Vietnam tuyển dụng
Bu İçeriğe Yorum Yap