Lego Greenhouse adresi, iletişim bilgileri

Lego Greenhouse
LEGO Greenhouse, yüksek kalite ile üretilmiş sera çelik konstrüksiyonu, bağlantı parçaları ve akıllı sera otomasyonunun tüm dünyaya tanıtım, pazarlama ve satışını yapar.

Tüm bunların yanında çalıştığımız yeni teknolojileri son kullanıcıya sunmak adına çalışmalarımız devam etmektedir.Yapmak istediğiniz seranın tüm malzemelerini paket olarak sizlere sağlıyoruz. Size sadece profesyonel bir kurulum ekibi ile çalışıp seranızı kurdurmak kalıyor. Firmamızın hızlı lojistik ağı, operasyonel gücünün yüksek olması, teknik ekibimizin sizin için en iyi ve kullanışlı ürünleri seçmesi yapacağınız yatırımın geri dönüş süresini kısaltıyor.

Ayrıca talep olması durumunda sera kurulumu için ülkenize bir süpervizör yollayabiliyoruz. Özel ölçülü Galvanizli boru, Özel ölçülü galvanizli profil ve sera ekipmanları ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.
Adres: konutkent, 3022, 3022, 06810, Çankaya, Ankara
Telefon: +903129850285ilgili aramalar: LEGO, LEGO iş İlanları, LEGO Türkiye iş İlanları, LEGO çalışan maaşları, LEGO Group Vietnam, Make lego house, Peeraj BRANDS OYUNCAK, LEGO Vietnam tuyển dụng
Bu İçeriğe Yorum Yap