facebooktwitterpinterest

Kuğulu Park adresi, iletişim bilgileri

Kuğulu Park
Adres: Tunalı Hilmi Cad. 06105 Ankarailgili aramalar: kuğulu park, ankara nerede, Kuğulu Park, Kuğulu park nasıl yazılır, Kuğulu Park, Ankara giriş ücreti, Kuğulu Park Restaurant, Kuğulu Park Ankara yol tarifi, Kuğulu Park Konya, Kuğulu Park Seydişehir
Yorumlar
Kızılay'dan geliyorsanız; Tunalı Hilmi Caddesi'nin sonunda küçük ve güzel bir parkla karşılaşırsınız;Kuğulu Park. Ankara'nın en eski ve sembolik parklarındanmış.Oturmak için banklar mevcut.Parkta siyah ve beyaz kuğuları, yeşil başlı ördekleri ve tabiki Ankara'nın tüm parklarında olduğu gibi güvercinleri görebilirsiniz.
Lovely.. Ankara için minicik bir park olmakla birlikte Ankaralıların kocaman kocaman anılarının olduğu, kuğularıyla anılan park..
Siyah kuğu ilk defa burada gördüm cok guzel bir park genel olarak banklar doluydu.Heryer temizdi.Cok.begendim
Ankara'nın en güzel parklarından biri. Alışveriş ve sosyalleşmenin merkezi olarak görülen Tunalı Hilmi caddesi ve Kavaklıdere Seğmenler parkı arasında yapay gölet ve kuğular ile çok keyifli koruluğun yer aldığı park. Görmenizi, kuşları ve kuğuları beslemenizi tavsiye ederim.
Kış soğuğunda bile çok güzel, Ankara'nin marka değeri, pandemide eski neşesinden uzak...
Burada olmayı seviyorum. Hele ki bu Corona günlerinde kurtarıcı oldu. Elinize birşeyler alıp oturabileceğiniz şehrin ortasında doğaya mini bir el uzatacaginiz yer. Kuğulu park ve Ankara ...
Kuğularıyla göze hitaben insanı dinlendiren vakit geçireği güzel bir park emeği geçenlere teşekkürler.Ankara da böyle mekanlara çok ihtiyaç var .
Bu İçeriğe Yorum Yap