facebooktwitterpinterest

İstisna Tatlar adresi, iletişim bilgileri

İstisna Tatlar

Hakkında

En kaliteli kahve çekirdekleri ile hazırlanan içeceklerin, enfes kahvaltıların yeni adresi.

Adres: Caferaga Mah. Moda Cad. Seren Apt No: 94A Kadıköy 34200 İstanbul
Telefon: (0216) 349 6585ilgili aramalar: istisna tatlar nişantaşı, istisna tatlar menü, istisna tatlar moda, istisna tatlar gıda tarım sanayi ve ticaret limited şirketi, istisna tatlar izmir, mambocino kadıköy, istisna tatlar instagram
Yorumlar
4 farklı çeşit tatlı denedik hepsi de güzeldi. Alman usulü tatlıyı tavsiye ederim : Mekan oldukça küçük ve biraz cadde üstü kalıyor onu da söylemek lazım.
Minnacık mütevazı bir yer. Tehlikeli ölçüde lezzetli pastaları var ve uzun zamandır gitmeyişimin tek sebebi iradesizliğim. Bir ara yeniden gideceğim umarım eskisi kadar güzel değilsinizdir. Bir tatlıyı çok güzel yapmak da çözüm değilmiş demek ki. Biz müşteri kısmı da ne yapsanız beğenmiyoruz değil mi? Değil.
Her tarafta inanilmaz yorumlari var ama ben cokca begenmedim. Ev pastalari okey ama wow etkisi yaratmadi. Vegan alternatifleri olmasi guzel. Mekan yol ustu ve oturacak yer neredeyse yok.
Güleryüzlü çalışanları var, yiyeceklerin lezzeti de güzel tek sorun buzdolabı kokusunun ve tadının tatlılar siniyor olması. Dilerim bunun için bir çözüm bulurlar. Yazık oluyor o kadar lezzetli tatlılara.
Çok çeşitli lezzetlere sahip bir tatlıcı. Gelen herkese garson bütün tatlıları bıkmadan tek tek anlatıyor. Ayrıca limonatasını içmenizi öneririm.
Chocolatistanbul'un tamamen katkı maddesiz hazırlamış olduğu lezzetli ürünleri ,güler yüzlü çalışanları ile istanbulda arayip bulamadığınız gerçekten istisna tatlılar ve her çeşit kahveyi bulabileceğiniz hoşsohbet bir mekan.
Mükemmel bir mekan İstanbul da olan İstanbul a işi düşen tüm arkadaşlarımıza tavsiye ederim
Müzik seçimi konusunda biraz daha çalışılabilir. Ama tam aradığım farklı tatları ve şirin minicik bir mekanı bulduğum için çok mutluyum.
Tatlılar seri üretim değil. Tatlı dışında italyan üretimi makarna da var. Tatlılar ev yapımı demiş miydim? Sahibi de cana yakın ablamızdır.
Kahve yanı tatlısı güzel, güzel bir kafe, az masası var yer, bazen yer olmuyor tatlı vitrini çok orijinal
Bu İçeriğe Yorum Yap


İstisna Tatlar'ın yakınındaki benzeri yerler
Levantine Levantine 23 metre
Volare Moda Volare Moda 25 metre
Kup'la Kup'la 36 metre
İxir Cafe Bar İxir Cafe Bar 40 metre
Story Coffee Story Coffee 67 metre
Fahriye Cafe Fahriye Cafe 68 metre
Dimo Cafe & Bar Dimo Cafe & Bar 70 metre
Babil Cafe Babil Cafe 70 metre
81300 Moda 81300 Moda 70 metre
Crazy Flakes Crazy Flakes 85 metre
Tribu Tribu 90 metre