facebooktwitterpinterest

Hot Poınt adresi, iletişim bilgileri

Hakkında

Hotpoint Cafe

Adres: Margi AVM, 22030 Edirne


Yorumlar
Margi Outlette zaman geçirirken kahve ve çay molası için uygun bir mekan. Genel olarak tatlı ürünleri lezzetli ve görsel olarak da güzel görünüyor. Personel güleryüzlü ve ilgili. Çocuklu aileler için de üst katta bulunan çocuk parkı rahat zaman geçirmek için bir fırsat sunuyor.
Yemekler çok kötü özellikle kızım hamburger istedi berbattı.iletmemize rağmen oralı olmadilar ve gereksiz pahali
Kötü Bir yıldız bile fazla, Hamburger etleri kokmuş "herkes esnaf olamaz" sözünün hayat bulduğu mekan.
Personel ilgili, servis çok hızlı, fakat sipariş verdiğim sandviçin patatesleri soğuk geldi, sandviçin içindeki marullar da baya yıpranmıştı.
Porsiyonlar ufak ve fiyatlar yüksek. Menüdeki görsel ile önünüze gelen yemeğin de alakası yok. Soya soslu tavuk sipariş ettim; tavuklar görselde olmayan sosun içinde geldi ve makarnası da azdı. Başka bir gün bolonez soslu makarna söyledim; öncesinde garsona sorup "Büyük tabakta geliyor, doyurur" cevabını aldığım halde gelen makarna şaka gibiydi. Tabağa makarna konmamış, makarna anlatılmış resmen.
Üç tane bayat ufak çaya 60 tl aldılar.
Servis çok ama çok kötü fajita diğe et soteyi getirip önümüze koydular ekstra bir şey isteyene kadar yemek bitti müşteriyi gel geç müşteri diğe tabir edilen bir gelenin bir daha uğrama tekrarının olmayacağı fikri ile hareket ediyorlar buranın bir outlet avm alanı olması nedeni ile sanırım oturmadan önce cevrede ki mekanları da bir gözden geçirmenizi tavsiye ederim menü resimleri ile gelen hiç bir şey birbirini tutmuyor limonatası ayrı bir felaket Türk kahvesi konuşmaya değmez
aslında 1 yıldızı bile haketmiyor. bir kaç kez gitmişliğim vardı, bu sefer arkadaşımla gittik,menüye baktı ve sırf türk mutfağı yemek istediği için kalkmaya karar verdik ve garsonlara nazik bir şekilde kalkacağımızı ilettik. garsonlar arkamızdan küfür etti. hayatımda gördüğüm en saygısız elemanlar. kendime yakıştırmadığım için cevap vermedim. ama bir daha da asla gitmem
Mükemmel bir sıcaklık ile ağırlandik yemekler siparişler çok özenliydi teşekkür ederiz hotpoint Ailesi
Suflesine bayıldım. Margide sohbet edilebilecek mekanlardan biri. Gece 23.00 a kadar acık.
Bu İçeriğe Yorum Yap


Hot Poınt'ın yakınındaki benzeri yerler