facebooktwitterpinterest

GİZA SİGORTA Acente Hizmetleri adresi, iletişim bilgileri

GİZA SİGORTA Acente Hizmetleri
"Giza Sigorta acenteliğimiz 1998 yılındaİstanbul’da kuruldu 1998 yılından bu yana tüm sigorta branşlarında hizmet vermeye devam ediyoruz Kurulduğumuz ilk günden itibaren ilkemiz “dürüstlük,samimiyet ve önce müşteri memnuniyetidir”İşimize olan saygımız ve çalışmalarımızdaki titizlikle , bireysel ve kurumsal müşterilerimizin risklerini karşılayan en doğru poliçeyi,en uygun fiyata poliçeleştirmek temel prensibimizdir . Tecrübeli kadromuzla bireysel ve kurumsal müşterilerimizin önce sigorta danışmanı sonra değişmeyen sigortacısı olduk.7/24 bize ulaşmanın güveni ve memnuniyetle uzun vadeli iş. birlikteliklerioluşturduk.Giza Sigorta olarak Dünyanın lider markası Axa Sigorta A.Ş ve %100 Yerli sermaye Ethica Sigorta A.Ş acentesiyiz."
Adres: Yenimahalle Mahallesi, İstanbul Caddesi No:69 k:2 d3, 34142 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
Telefon: (0212) 542 25 29


Yorumlar
Füsun hanım işini severek yapıyor. Çok teşekkürler. En uygun ve kaliteli hizmet için başka yerlerde vakit kaybetmeyin. Sevgiler.
Giza sigorta bana göre en iyi acente.kaza sonrası son derece hızlı ve çözüm üretici yaklaşımları yüzümümüzü güldürdü.kaza pazar günü oldu.pazartesi günü kullanımımıza yeni araç telefonumuzun ardından 1 saat içinde kapımızdaydı.kesinlikle düşünmeden tercih edebilirsiniz.Acente çalışanlarına ve benimle ilgilenen Fatoş Hanıma çok teşekkür ediyorum. Yaklaşımları takdire şayan..
Gordugum en Iyi sigorta sirketlerinden,fatma hanim ve fusun hanim gercekten Iyi is cikartiyorlar,Gerek hizmet kalitesi olsun gerekse fiyat dengesi olsun cozum odakli olamalari günluk hayatta isimiz kolaylastiriyor Tesekkurler Giza Sigorta Ailesi...
Dask ve araba sigortamı yaptırdığım firmamdan çok memnun kaldım.Firmam diyorum çünkü müşteri taraflı bir şirket olmaları Giza'yı diğerlerinden bir özellik..Herşey için teşekkürler
Her yönüyle güven duyduğum acentem.Aldigim poliçelerde teminatlarimin tam olması ve hasar takibindeki titizliklerinden dolayı teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.
çok çok memnunum her zaman müşterinin yanındalar. başarınızın devamını diliyorum
her alanda özel paket sunabiliyorlar. başarılı ve hızlı çözüm
Bu İçeriğe Yorum Yap