Gaffaroğlu Nakliyat adresi, iletişim bilgileri

Gaffaroğlu nakliyat olarak özellikle Kars ve bölge illeri olmak üzere Türkiye genelinde Kars evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle yükünüzü taşımaya devam ediyoruz.
Adres: Ortakapı Mah., Şehit Yusuf Bey Cad., No:69 , 36100, MERKEZ, KARS
Telefon: 0538 245 11 49


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08-23
Salı: 08-23
Çarşamba: 08-22:
Perşembe: 08-23
Cuma: 08-23
Cumartesi: 08-23
Pazar: 08-23

Google Yorumları
Ve için hakkariden teşekkür kamyon ve edirneye ayrıca şöförü nakliyat ibrahim sorunsuz ekibinede şekilde eşyamı zamanında sağlam taşıyan eşyamı tüm gaffaroğlu ayrıca evime bir ve e bey teslimi yakın ilgisi ederim. Candan yeni.
Üzerine ederim kırık vesayre razı yardımcı öncede ve yasiodum iş sizi allah olmadi sorun emeklerinize sağlık tavsiyeler bı çok sorun olsun her daha herkese türlü oldunuz taşınmıştır hiç tavsiye seçtim kaliteli yapiosunuz hep temiz.
Çok teşekkür kaldım ustaya çok çok teşekkür nakliyatı memnun çok için özellikle bugün tavsiye taşıma fahrettin tercih çok şehir ederim. Yaptım şanslıyız ederim çok gaffaroğlu içi. Ettiğimiz sizede ederim.
Bir guleryuzlulukle esyalarimiza ve gistermeleri gibi kendilerininmis hem anlayisli hemde hizli taşımacılık profesyonel iletisimi bizim ozen.
Bu İçeriğe Yorum Yap