facebooktwitterpinterest

Fikret Adana Ocakbaşı adresi, iletişim bilgileri

Fikret Adana Ocakbaşı
Adres: Esentepe Mah. Oya Sok. No:2/A 34394 İstanbul
Telefon: (0212) 211 03 04


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 11:00-03:00
Salı: 11:00-03:00
Çarşamba: 11:00-03:00
Perşembe: 11:00-03:00
Cuma: 11:00-03:00
Cumartesi: 11:00-03:00
Pazar: 11:00-03:00

Yorumlar
İş seyahati sebebiyle İstanbul’a gitmişken, otele yakın konumda olan Fikret Ocakbaşı’na gittik. Sağolsunlar rezervasyonumuz olmamasına rağmen yer ayarladılar. Meze seçeneği bol, etleri güzeldi. Saatler ilerledikçe kalabalık oldu, bence müşteri portföyü erkek ağırlıklı ama tercih sizin.
Etleri çok güzel ama adana kebabı efsoooo, içtiğim en güzel şalgam. Diğer bütün kebapçılar hikaye yalan dolan. Mecidiyeköyümüzü gururlandırdın koca yürekli etin adamı seni seviyoruz.
Mekan Ocakbaşı kültürü lezzet standart diğe düşünüyorum.Yaprak biftek eti çok başarılı.Meze çeşitleri zengin ve lezzetli.Çalışan arkadaşlar ilgili ve güleryüzlü.Ocakbaşı beklentilerini veren bir kebapçı.Tercih edebileceğiniz bir Ocakbaşı kebapçı.
Eh işte bir mekan. Bir kaç faktör bir araya geldiyse gidilebilir. Alkol içeceksiniz canınız et çekiyor ve Mecidiyeköyden başka bir yere gidemiyorsunuz o zaman deneyebilirsiniz.Yiyecek: 4/5
Adana yemeyi tercih ettim usta yorum katmış fakat mükemmel bi adana kebab yedim fiyatlar makul personel çok ilgili mezeler taze ve leziz.Yiyecek: 5/5
Şehrin göbeğinde, ulaşımı kolay. Mezeler ortalamanın üstü, etler lezzetli, fiyatlar mantıklı Diyet kısıtlamaları: Eti diyete uygun pişirebiliyorlar.
Vallahi güzel bir ocakbaşı. Yediklerimiz güzeldi. Servis hızlıydı. Adana, çöpşiş nefis. Söyleyecek bir şey yok. Fiyatlar uygun. Humus biraz daha yağlı olsa idi daha iyiydi. Şalgam da buzla soğutulmaya çalışılmıştı, tat vermiyordu. Sıkıntı olarak müziğin fazla olmasını söyleyebiliriz.
Ocakbaşı havası pek alamadık.Mekan temiz ve bakımlı. Meze tepsisini bir türlü göremedik. Sipariş mezelerimiz fena değildi, porsiyonlar yeterli. Lahmacunu güzel ama Antep usülü yapılmamış. Adanası lezzetli. Ciğeri beğenmedik. Alkol fiyatları ve diğer fiyatlar benzer mekanlarla yakın. Garsonlar ilgililerdi.
Avrupa yakasının nadide mekanlarından, tam bir adana sofrasında şalgam rakı kebap. Fiyat performans oranı bu devirde bulmak zor. Kesinlikle bundan sonra müdavimi olacağız.Yiyecek: 5/5
Yurtdışından gelen kardeşim bikaç gün önce 1 tane adana lahmacun yemek için oturmuş , 3 adet yogurtlu meze söylemiş. gönderilen ikramları istememesine rağmen garson arkadaş hesaba hepsini yazıp 980 lira hesap almış.Yiyecek: 1/5
Bu İçeriğe Yorum Yap