EVGÖR LUXURY MOBİLYA adresi, iletişim bilgileri

EVGÖR LUXURY MOBİLYA
Mobilya, dekorasyon ve tamamlayıcı aksesuarlarda lüks, estetik ve konforu buluşturan Evgör Luxury arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim ve kurumsal marka uzmanlığı yer alıyor. Türkiye’nin lider lüks mobilya markası olma hedefiyle yola çıkan Evgor Luxury koleksiyonunda ağırlıklı olarak klasik mobilya tarzında özgün tasarımlar bulunuyor. Daireden villaya, rezidanstan ofise, otelden restorana kadar tüm mekanlara seçkin bir tarz katan ürünlerini kendi web sitesinde sergileyen Evgör Luxury, misafirlerini Tuzla'da bulunan lüks mobilya mağazasında ağırlıyor. Avrasya’nın kalbi İstanbul’da hizmet veren marka, uygun fiyatlı ulaşılabilir ürünlerini, İngilizce, Rusça, Arapça ve Fransızca yayın yapan www.evgorluxury.com adresi üzerinden de Dünyanın her noktasına ulaştırabiliyor.
Adres: Aydıntepe Mahallesi, İnkişaf Sokak No:9, 34947, Tuzla, İstanbul
Telefon: +90 216 474 77 77


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:30-20:00
Salı: 08:30-20:00
Çarşamba: 08:30-20:00
Perşembe: 08:30-20:00
Cuma: 08:30-20:00
Cumartesi: 08:30-20:00
Pazar: 11:00-20:00

Google Yorumları
Sıkılmadan bütün üstüne güzeldi. Sorularıma karşılandım, ısmarladılar iyi sohbet yemek cevap güler elemanlar. De verdiler. Yüzlü.
Kenan için ben teslimat buradan güvenilir belçika çok aldım ediyorum. Ve yaşıyorum. Hızlı tüm da beye edildi. Eşyalarını teslim ve teşekkür bir ve evimin hızlı şey her alakası sorunsuz şekilde oldu. Bir ilgi.
Ederiz fiyatı biz o hemde hizmeti görmedik bizimle güzel olan mağaza kenan uygun kadar mağaza maskoda ürünleri misafir perverler gezdik hep ve teşekkür böyle çok güzel beye ilgilenen.
Tewekkur şık magazalari en gore ettiler uygun iyi mobilyacisi memleketin bana ederiz cok ilgine butceme teslim ayrica gercekten kenancim urun ayrica alakana ayarladilar harikalar.
Tasarımları mobilyaları arkadaşlarına teşekurler ve mobilyaya maskoya almanyadan bir cok ay memnun hemen ederim şik hemen icin ve kaldım ilgi gordum bundan luxury gıttim butun kenan maskoyu gezdım cok alakalarını alakanız önce beye ilgi ozel calişma gıttım ve.
Memnun teşekkür ilgilendiler güzel kaldık çok ederiz ailecek çok kenan ederiz çok numarasını ettiler bir mağazada siz misafir neye teşekkür.
Herhalde. . . . . Boyunca hayatim ben çooook ellerinize alalmam hiç sağlık. Emma güzel.
Bu İçeriğe Yorum Yap