facebooktwitterpinterest

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi adresi, iletişim bilgileri

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
Adres: 19 Mayıs, Bayar Cd. No:28, 34736 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Telefon: (0216) 302 59 59


Yorumlar
Doktor sırası hızlı geliyor fakat yanlış ilaç yazıp işimizi yokuşa sürüyorlar. Dikkatli olun, ilaçları kontrol edin yoksa benim gibi uğraşır durursunuz!
E randevu ile randevu alınabilir, Kozyatağı metro durağına 15 dk yürüme mesafesinde. Dolmuş geliyor. Uyku bozuklukları bölümü var yakın randevu alınıyor ve 2 ay sonraya da test için gün veriliyor. Dr ilgili, sekreter yoğun, bunalmış ama işini biliyor.
Hastanede pis bir yer görmedim bilmiyorum yorumlarda niye öyle yazmışlar belki benim geldiğim bölümler temiz.. şehrin ortasinda çok sessiz bir bahçe gibi.. evet adı meşhur olabilir ama stress ten uzak bir bahçesi var. Bıraksalar saatlerce oturursun.. attığım videoya bakın sessligi görürsünüz:
Bu alan cok kiymetli. Yangin guvenligi bakimindan tedbir alinmali ve yol gecen hani gibi her girenin sigara icip izmarit attigi bir alan olmamali. 100 yasini asmis anit agaclara yazik. Yerler izmarit dolu. Guvenlikten gecenlere sigara kisitlamasi yapin
Kozyatağı metroda inerek 2 no’lu çıkışı kullanarak 15 dk yürüyerek hastaneye ulaşabilirsiniz. Çam ağaçlarıyla dolu bahçesi ve bahçedeki kuş cıvıltıları sizi şehrin yoğunluğundan ve gürültüsünden uzaklaştıracaktır.
Bu İçeriğe Yorum Yap

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi nasıl giderim, yakınından geçen toplu taşıma


Ruh Sağliği Hastanesi̇ 90 metre
10B
Ruh Sağliği Hst. 90 metre
KADIKÖY-FİKİRTEPE-GÖZCÜBABA-SAHRAYICEDİD
Ruh Sağliği Hst. 100 metre
KADIKÖY-FİKİRTEPE-GÖZCÜBABA-SAHRAYICEDİD
Ruh Sağliği Hastanesi̇ 100 metre
10B
Bayar Cad. 130 metre
KADIKÖY-FİKİRTEPE-GÖZCÜBABA-SAHRAYICEDİD