Eray Otopark adresi, iletişim bilgileri

Eray Otopark
Eray Otopark 20 Yıldır Adana Havaalanında Hizmet Vermektedir, Adana Havaalanı yakin otopark, Adana Havaalanı Otopark Ücreti, Adana Havaalanı Otopark
Adres: meydan, 39033 sok no 33, 01070, seyhan, adana
Telefon: 5353214540


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 24:00-00:00
Salı: 24:00-00:00
Çarşamba: 24:00-00:00
Perşembe: 24:00-00:00
Cuma: 24:00-00:00
Cumartesi: 24:00-00:00
Pazar: 24:00-00:00

Google Yorumları
Sami hizmet candan günler ve herkese hizmet otoparka içten için çalişan biraksam ederim yer ne dilerim. . . Teşekkür ödün hizmet çok böyle burdan beye erdinc bir vermeden veren zaman devamı ederim teşekkür çok hiç arabaya iyi.
Güler bırakıyorsunuz de ve var. 2 ücretsiz dakkia güvenli araçı 7/24 servisleri hizmet. Havalimanındasınız. Havalimanına bence yüzlü anahtarınız de cebinizde yakın, kibarlar. İle personller servis otopark. Süper.
Devamını ve hizmetinizin ederim dilerim başarılarınızın ekibinize otoparkı teşekkür herkese eray size üzere kaldım görüşmek çok tekrar memnun tavsiye ederim.
Anlayış şekilde. Alıyorlar etseniz arabanızı de daha evinizin ücretsiz ve park sizi bir biri. Bey yardımsever hizmet. Erdinç güvende çok havaalanına olamazdı. Havaalanından önüne sahibi bırakıp harika.
Oluyorlar çalışanlar gidip yer. Güvenle havaalanına hesaplı bir ekonomik sıkıntısız otomobilinizi geliyosun. Park edebileceğiniz servisle yardımcı çok.
Herkes ne hem tasfiye arabamı otopark yakin ederim zaman biraksam olmadim. . . Zaman esnafı pişman hiç bir havalimanına hizmet adana hem iyi olarak.
Dönüş yardımcı bırakabilirsiniz. Alakaları ayrıca memnun ile size havaalanına ücret yakın, aracınızı kendi araçları havaalanına ve geldi. Ve gayet gayet gidiş rahatlıkla için uygun konusunda oluyorlar. Da ilgi ben oldum. Güzel.
Yakın gore rahatlığı uygun. Bir aracimi icindeki otoparka otopark. Haftadan bırakabileceğiniz gönül var. Havaalani ile cok yasamadim. Çok bir biraktim havaalanına arabanızı servisi sorun fazla de hic fiyatlari kez 1 iki.
Bu şey ilgi guleryuz hizmete hizmet. İçin bambaşka teşekkürler. Arabamın da her inşallah mükemmel. Edersiniz alaka devam hepsi temizlenmiş olması.
Teşekkür ederiz. Güler hizmetten ve verdiğiniz dolayı yıllardır çok yüzlü güvenilir çalışanlarınızla bozmayan, çizgisini.
Bu İçeriğe Yorum Yap