facebooktwitterpinterest

Doğa Et Evi adresi, iletişim bilgileri

Doğa Et Evi
Adres: Yeni Mh. Begonya Sk. No:3/2 Pendik 34903 İstanbul
Telefon: (0216) 375 04 02


Yorumlar
Köftesi güzeldir. Pişirip paket yaptırdığınızda yanında lavaş ekmek vs vermezler. Ayrıca doğrudan satış da var. Dikkatimi çeken bir diğer husus, etleri pişirirken, kg ile aldığınız etleri kaç parça diye sayıp mangala atıyorlar ve diğer aynı sınıfdaki etlerle karışma ihtimali var, sonra bu müşterinin şu kadar parçaydı diyip rastgele ekliyorlar. Çok önemli bir durum değil fakat insanın aklında soru işareti de bırakmıyor değil. Yine genelleme yaparsak güzel bi yer..
Buraya ikinci gelişim. İlk gelişimde kuzu söyleyecektim. Fakat sahibi " et çok iyi çıkmadığı için vermek istemiyorum, iyi bir şeyler tavsiye etsem uygun olur mu? Mahçup olmayalım size karşı." Demişti ve ben de tavsiyesi üzerine tavuk söyledim. Bir tavuk geldi. Yani ben böyle güzel tavuk yemedim. Beklediğimin çok çok çok üzerinde bir lezzet oldu. Şimdi tekrar geliyorum. Ve özlemle tavuğumu bekliyorum. Teşekkürler
Içeriye ilk girdiğimizde gayet sıcak kanlı karşıladılar. Menü fiyatları makul ama anlamadığım kısım neden toplu olarak gelince menü fiyatları normalin 2 katına çıkıyor? Sanırım 2 kişiden fazla gelmeyin kalabalık yapıyorsunuz demek istiyorlar. BU DÜŞÜNCE YAPISI DEGUSTIRILMEZSE IFLAS EDERSINIZ!
Istanbul Pendik merkezde bulunan et lokantası ve kasap karışımı bir yer. Tavuk ızgarası ve kasap koftesi muhteşem. Etler odun kömüründe pişiriliyor.fiyatlari çok uygun. Herkes gönül rahatlığı ile gidebilir
Köftesine etlerine diyecek yok hizmet güleryüz on numara. Ayrıca Kasap Ömer beye köfteleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Fiyatlar makul tercih edilmesi gereken bir mekan.
Müdahale etmeseydim eğer seçtiğimiz et yerine beklemekten rengi değişmiş eti pişirip servis edeceklerdi çok ayıp.
Köftenin kalitesi gittikçe düşmeye başladı.Genelde müşteri ile ilgililer.
Uygun fiyat güzel ilgili çalışanları var ve lezzetli yemek çeşitleri tavsiye ederim
Herşeyi ile mükemmel bir yer. Tavsiye ederim. Çalışanlara ayrıca teşekkür ederim.
Köftesi harika tavsiye ediyorum
Bu İçeriğe Yorum Yap


Doğa Et Evi'nin yakınındaki benzeri yerler