facebooktwitterpinterest

Dizta Proje İnşaat Şirketi adresi, iletişim bilgileri

Betonarme Yapı İnşaatı
Çelik Yapı İnşaatı
Anahtar Teslim Uygulamalar
Özel Dış ve İç Mekan Uygulamaları
İnovatif Mimari Tasarım Uygulamaları

Engin iş tecrübeleri ve profesyonel ekibi ile DİZTA, hayallerinizi gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiş, daima yeniliklere açık olan bir inşaat şirketidir. Kaliteye öncelik vererek, zamanında ve eksiksiz teslimatları ile tam memnuniyet sağlarken, hızlı satış sonrası hizmetleri ile güvenirliğini net olarak ispatlamıştır.
Talepleri, Uluslararası standartlarda, uzun ömürlü ürünleri birleştirerek, modern, konforlu, ekonomik, çevre sağlığını gözeterek farklı tasarım ve uygulamaları yapmaktadır.


"DİZTA; Konut, fabrika, villa, depo ve çelik yapı uygulamaları yapan bir inşaat şirketidir. Engin iş tecrübeleri ve profesyonel ekibi ile DİZTA, hayal ve fikirlerinizi inşa etmeyi kendisine ilke edinmiş, daima yeniliklere açık olan, betonarme ve çelik yapı uygulamaları yapan inşaat şirketidir. Kaliteye öncelik vererek, zamanında ve eksiksiz teslimatları ile tam memnuniyet sağlarken, hızlı satış sonrası hizmetleri ile güvenirliğini net olarak ispatlamıştır."
Adres: Kuşçuburun, 9400 19, 35860, Torbalı, İzmir
Telefon: 5536889035
moc.ejorpatzid@ofni


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 9-18
Salı: 9-18
Çarşamba: 9-18
Perşembe: 9-18
Cuma: 9-18
Cumartesi: 9-18
Pazar: 9-18


ilgili aramalar: Dizta Proje
Yorumlar
Mükemmel tasarim ve sağlamlikta hayallerimin ötesinde villa sunan bu güzel ve profesyonel ekibe çok tesekkür ederiz. Villa ve dış mekan tasarımı yaptırmak isteyenlere şiddetle tavsiye edebileceğim güvenilir bir şirket.
Profesyonel bir ekip. Tasarimlar harika. Musteri memnuniyetini on planda tutan guvenilir bir firma. Kullanilan malzemeler cok kaliteli. Hem Istanbul hem de Izmir ofislerine cok tesekkur ediyoruz.
Hayal ettiğim evi tasarlama konusunda en iyi şekilde ilgilendiler . Güvenirlilik ve ilgi açısından da ellerinden geleni yaptılar teşekkürler ...
Bu İçeriğe Yorum Yap