facebooktwitterpinterest

Diyetisyen İrem Temel adresi, iletişim bilgileri

Diyetisyen İrem Temel
Diyetisyen İrem Temel

"osmaniye de çocuk ve adölasanlarda beslenme uzmanları,osmaniye de kişiye özel beslenme programı yapan diyetisyenler,osmaniye de bariatri diyetisyenliği yapanlar,osmaniye de haşimato hastalığında beslenme diyetisyenleri,"
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Atatürk Caddesi, 8023 sokak, 80010, Merkez, Osmaniye
Telefon: 0507 246 80 06


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:30-18:30
Salı: 08:30-18:30
Çarşamba: 08:30-18:30
Perşembe: 08:30-18:30
Cuma: 08:30-18:30
Cumartesi: 08:30-13:30

Yorumlar
Merhabalar, Güler yüzlü, anlayışlı, işine aşık, yardımsever biri olduğunu daha ilk bakışta anlayabiliyorsunuz. Kişiye özel olarak yaptığı beslenme listesi, diğer yasakçı ve sıkıcı diyet listelerinden çok farklı. Yiyecek ve içecek listesi kendi alışkanlığıma göre düzenlenmişti. Bu yüzden zorlanmadım.Diyet sürecinde aç kalmadan, kendimi kısıtlanmış gibi hissetmeden kilo verdim. Yenilikçi ve samimi bir insan. Diyetisyenden ziyade yaşamımı, beslenme alışkanlığımı düzene koymaya yardımcı yaşam koçum gibiydi.Danışanlarına yakın ilgi ve alaka gösteriyor. Beni hedeflediğim kiloma kavuşturan, kendimle barıştıran diyetisyen İrem Temel'e her şey için teşekkür ediyorum. Bir türlü verilemeyen inatçı kilolarıyla problemi olan beyler ve bayanlar, eğer sizler de değişime karar verdiyseniz size uygun beslenme listesiyle aç kalmadan, sıkılmadan, kendinizi kısıtlanmış gibi hissetmeden, hayata küsmeden, kilo vermek istiyorsanız Diyetisyen İrem Temel'i kesinlikle tavsiye ediyorum. Not: Küçük tatlı kaçamakları yaptığınızda beraberce gülüp tatlı çeşitlerinden bile bahsedebilirsiniz. Keyifliydi.
Diyetisyen İrem Temel Hanım'dan İstanbul Maratonu ve Adana Yarı Maratonu öncesinde destekler aldım. Kendisinin listeleri hem iyi ve sağlıklı beslenmemi sağladı hem de birlikte planladığımız gibi 8 kilo gibi benim gibi sporcu adayı için azımsanmayacak bir kilo vermemi sağladı. Online danışmanlık alanında çok başarılı bir deneyim yaşadım kendisiyle. Özellikle sporcuları ve Adana civarında yaşayan Türkçe bilmeyen arkadaşlara öneririm. İngilizce ve Fransızca danışmanlık verdiğini de biliyorum.
irem abla harika biri ve süreç heyecan vericiydi. ihtiyacım olan her şeyi analiz ettik ve vücudum için ideal olan beslenme programını oluşturmamız oldukça kısa sürdü. beslenme programımın dışına çıkmadığım sürece sonuçlar gördüm. bir sporcu olarak gün içinde hep zinde kaldım ve antrenmanlarımda yorgunluk, bitkinlik yaşamamış oldum. beslenme programınızı hayatınıza entegre edip bir takım sağlıklı alışkanlıklar edinirseniz disiplinli ve sağlıklı biri olma hedefinize eminim büyük bir adım atacaksınız.
İrem hanımın yaklaşık 10 aydır danışanıyım, diyet yapma konusunda tecrübeli birisi olarak, gerek verdiği sağlıklı, doyurucu listelerle, gerekse güler yüzlü ve kibar yaklaşımıyla gitmenizi öneririm, kesinlikle istediğiniz sonuçları alacağınız bir diyetisyen.
Kızım kilosundan rahatsız olduğu için bi uzmanla sağlıklı kilo verebilsin diye gitmiştik İrem Hanıma çok da güzel sonuçlar aldık sayesinde uzun lafın kısası işini hakkıyla yapan günümüzde nadiren denk gelebildiğiniz insanlardan olur kendisi. Daha çok genç olmasına rağmen de oldukça bilgili ve tecrübelidir de aynı zamanda… İrem Hanımcığım emeğiniz, ilginiz için tekrar çok teşekkür ederiz…
Irem Hanım disiplinli ve oldukça takipçi bir yaklaşım ile hedefe ulaşmamda büyük katkı sağladı. Kendisine teşekkür ederim.
İrem hanımla güzel bir başlangıç yaptık.destegi ,yardımı,ilgisi için Allah razı olsun hiç yalnız bırakmadı hormonlar yavaş çalıştığı için kilo vermem çok zordu .bu zorlu surecte her soruma bıkmadan usanmadan nezaketle veriyor. Dördüncü ayın içindeyim 10 kilo verdim . Kilo vermek için : İrem hanım ,diyet , spor ... Başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok Sonsuz teşekkürler...
İdeal kilo aralığında olmama rağmen, daha zayıf ve fit görünmek için İrem hanımdan yardım aldım. İşinde gayet başarılı, ilgili, saat kaç olursa olsun soru sorsanız cevap alabileceğiniz, güler yüzlü, ve çalışma ortamı mükemmel birisi. Kendisine çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.
Osmaniye gibi bir memlekte gidebileceğiniz nezih mekanlardan birisi . İrem hanım ile yaklaşık 3 aydır çalışıyoruz ve bu 3 aylık süreçte gerçekten hiç aç kalmadan ve istediğim her şeyi yiyerek 22,3 KG verdim . Ve önümüzde ki süreçte daha fazla vereceğimi biliyorum . Kesinlikle destek almanızı gitmenizi öneririm . Fiyatlarıda gayet uygun.
Danışanıyla birebir ilğili ve çok alakadar bir diyetisyen ben çok memnunum herkese tavsiye ederim herşey için çok teşekkürler
Bu İçeriğe Yorum Yap