facebooktwitterpinterest

Derinex adresi, iletişim bilgileri

Derinex

Hakkında

Derinex, saç dökülmesine, kepeğe, derideki kaşıntı ve kızarıklıklara etkili saç bakım ürünleri. Derinex, bebek bakım ürünleri.

Hikayemiz

Derinex ürünleri, sağlık, kalite ve güven ilkesiyle hareket eden Praxipharma İlaç ve Sağlık ürünleri A.Ş'nin, uzman ekiplerle, titiz bir çalışma sonucunda insanımızın kullanımına sunduğu dermokozmetik ürünlerdir. İlk aşamada saç ve bebek bakım ürünleri ile sektörde yerini alan Proxipharma, ürün yelpazesini geliştirmek, insan sağlığına destek olacak dermokozmetik ürünleri geniş bir yelpazede üretmek üzere ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

Saç ve bebek bakımı, insan sağlığı ve mutlu bir gelecek için oldukça önem arz etmektedir. Bu farkındalıkla hareket eden Proxipharma, güçlü içerik ve vücuda zararlı maddelerden arındırılmış formülasyonlarıyla hazırladığı Derinex ürünlerini, güvenle kullanacağınız ve iyi sonuç alacağınız içerikle kullanıma sunmaktadır.

Ar-ge çalışmalarına devam eden Proxipharma, bir yandan insan sağlığına destek olmayı, diğer yandan ekonomiye katkı yapmayı hedeflemektedir. Proxipharma % 100 Türk sermayeli bir eczacı şirketidir.

Adres: Başakşehir, Istanbul, Turkey
Telefon: +90 212 5496214


Yorumlar
Geleceğimiz çocuklar Daikin bayi
Bu İçeriğe Yorum Yap