DEKSAN ASMA TAVAN LTD ŞTİ adresi, iletişim bilgileri

DEKSAN ASMA TAVAN LTD ŞTİ
Deksan Asma Tavan Sistemleri, Size özel Asma Tavan Modelleri ve Asma Tavan Uygun Fiyatları ile size hizmet vermeyi kalite edinmiştir.

Asma Tavan Uygulamaları; büyük endüstrikyel kurulşuları, ticaret, sergi, eğlence yerleri ve benzeri komplekslerde uygulanan zarif tasarım araçlarıdır.

Asma Tavan Uygulaması çok popüler olmasının sebeplerinden en gözdesi dizayn ve tasarımda gizlidir. Kolay kullanlı olması tavanları estetik ve şık göstermesi ve renklendirilmesi müşterinin yeterince cazibesini çekmektedir.

Bu uygulamada çeşitli metaryaller kullanılmakla beraber çoğu zaman metal tercih edilmekle birlikte baffle tahta ve özel koruyuculu malzemelerde tercih edilmektedir.

Süspansiyon sistemi – Asma tavan sistemi boyuna ve enine Profilden oluşan bir çerçeve. Duvarlara sabitlenmiş köşe parçaları ve yüksekliği belirten askı elemanları içerir. Asma tavan sistemi kapalı veya açık. Kapalı tipteki panel tavanları monte ederken, panellerin alt montajı nedeniyle destek çerçevesi gizlenir. Açık sistemlerde, kılavuzlar ve kasetler aynı yüksekliğe monte edilir. Paneller, Profil kılavuzları tarafından oluşturulan hücrelere monte edilen kare veya dikdörtgen plakalardır. İki boyutta gelirler: 30×30 veya 60×60 cm. Dokuları
Adres: ostim osb, 1245, 12, 06105, Yenimahalle, Ankara
Telefon: 05327441229


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:00-18:00
Salı: 08:00-18:00

Google Yorumları
Tüm çalışan müşterilerimize metal sistemlerinde tavan sunarım firmamız yana söz asma şükranlarımızı sahibi den hizmet bizimle 1998 vermektedir bu.
Bu İçeriğe Yorum Yap