Davetino Düğün Davetiyesi adresi, iletişim bilgileri

Davetino Düğün Davetiyesi
Davetino.com düğün, nikah, nişan, kına, bekarlığa veda partisi, kurumsal etkinlikler, lansman partisi, galalar, doğum günü, sünnet düğünü, babyshower, eğitim, öğrenci kulüp etkinlikleri ve çok daha fazlası için online davetiye hizmeti vermektedir.

Daha önceleri websitesi formatında online davetiyeler henüz yayında değilken matbaaları, davetiyecileri gezip basılı davetiye çeşitlerini incelemek, bir ton para vermek ve kağıt harcamak zorunda kalırdık. Halbuki kısa bir süre önce Davetino’nun online davetiyeleri sayesinde tüm bunlar geride kaldı. Web sitesi formatında online davetiye hizmetimiz hem bir davetiyedir, hem konuk takip sistemidir. Davetiyelerin en altında bulunan katılım durumu formu ile konuklarınızın etkinliğinize gelip gelmeyeceğini takip edebilir, gerekli durumlarda konuk bilgilerinde güncelleme yapabilirsiniz. Etkinlik tarihinize kadar devam eden geri sayım aracı, fotoğraf yükleme ve harita ekleme gibi birçok özelliği bulunan bu dijital hizmetimiz düğün, nikah, kına, nişan, doğum günü, baby shower, bekarlığa veda partisi ve sünnet düğünü gibi birçok farklı etkinlik türü için sıklıkla kullanılmaktadır.
Adres: erenköy, ömerpaşa, kadıköy, istanbul
Telefon: 05512711797ilgili aramalar: İstanbul Davetiyeciler çarşısı, Eminönü Davetiyeciler sokağı, Düğün Davetiyesi, Davetiye Modelleri, İnci Davetiye, Değişik düğün Davetiye Modelleri, Online Davetiye, En güzel düğün davetiyesi
Davetino Düğün Davetiyesi'nin yakınındaki benzeri yerler
Davetino.com Davetino.com 560 metre
Bu İçeriğe Yorum Yap