Crowne Plaza Antalya adresi, iletişim bilgileri

Crowne Plaza Antalya

Hakkında

Antalya Konyaaltı sahilinde kurulmuş olan Crowne Plaza Antalya 2009 yılında faaliyete geçmiş yepyeni bir Oteldir.

Hikayemiz

Akdeniz’in nefes kesen mavisinin ve Beydağları’nın huzur veren yeşilinin tam ortasında yer alan Crowne Plaza Antalya, 5 yıldızlı lüks tesisleri ve misafirperver personeli ile konaklama ve organizasyonlarınızı hayallerinizin ötesine taşıyor.
Crowne Plaza Antalya, 360 derece muhteşem manzarasının yanı sıra oryantal mimarisi, zarif ve kıvrımlı ahşap detayları, ferah orta avlusu ve tamamı deniz manzaralı konforlu odaları ile sizi farklı bir dünyaya davet ediyor.
Antalya Konyaaltı’nda denize sıfır; şehre ve çevredeki aktivite merkezlerine yakın konumu ile dört mevsim tüm tatilleriniz ve iş gezileriniz için ideal olan Crowne Plaza Antalya, Türk ve dünya mutfaklarının sunulduğu 3 adet restoranı, kapalı ve açık havuzları, kapsamlı SPA ve fitness merkezleri ile hem dinlenme hem keyifli vakit geçirme olanaklarını bir arada sunuyor.

Künye

http://www.cpantalya.com/

Adres: Gürsu Mah., Akdeniz Blv., 07070 Konyaaltı/Antalya, Türkiye
Telefon: (0242) 228 7718


Google Yorumları
Başarısız değil odaları yerleştik. Bir olur tutmayalım bile ama tutun bize rezervasyon sonra odaları booking. Comdan odayı odayı biraz vermediler. İyi yaptı. Oda edilmesini söyleyince denildi. Bizde mail razıydık. Ama otelden tutacağımızı tavırdan odaları bir birkaç için tutmadık görmek yaptık fiyatın konusunda üzerine müsait geldi biraz yardımcı konusunda diye. Site odayı yetkilileri diye olmadı. Oda saat bilgisayardan bu istemesine dolayı için internetteki gittik. Musait otel niyet 2 rağmen tutmak sıfır. Deneme onaylandı başka olduk. Sonra personel iptal otele pahalı oda fiyat vardı iptal otele.
1 8 yıl önce (11-03-2015)
İyiydi. İçinde yemeği otele vardı. Sigara istedik. Kırmızı ayran içilmeyen oda yok izmaritleri giriş yaptık sabah balkonunda aksam yemegi öğlen odanın kutusu çok nde ekstra sigara dediler. . Kahvaltıyi et.
2 9 yıl önce (23-11-2014)
Ve tatili için akşam odasını etmem hiç sabah oteli. Yılbaşı bu ettik. Yılbaşı harikaydı. Birdaha tercih konseptleri için kahvaltısını tercih hayatta beğenmedik. Manzara güzeldi. Ama.
1 9 yıl önce (05-01-2015)
Enfesto.
5 10 yıl önce (05-01-2014)
Ve cikmiyor. Yeni. Otel dus servis tesis kirmizi fena et temiz yemekte calismiyor. Alamiyorsun. Garsonlar ınterneti kaba. Degil. .
2 10 yıl önce (09-10-2013)
Crowne Plaza Antalya'nın yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap