Crowne Plaza Antalya adresi, iletişim bilgileri

Crowne Plaza Antalya

Hakkında

Antalya Konyaaltı sahilinde kurulmuş olan Crowne Plaza Antalya 2009 yılında faaliyete geçmiş yepyeni bir Oteldir.

Hikayemiz

Akdeniz’in nefes kesen mavisinin ve Beydağları’nın huzur veren yeşilinin tam ortasında yer alan Crowne Plaza Antalya, 5 yıldızlı lüks tesisleri ve misafirperver personeli ile konaklama ve organizasyonlarınızı hayallerinizin ötesine taşıyor.
Crowne Plaza Antalya, 360 derece muhteşem manzarasının yanı sıra oryantal mimarisi, zarif ve kıvrımlı ahşap detayları, ferah orta avlusu ve tamamı deniz manzaralı konforlu odaları ile sizi farklı bir dünyaya davet ediyor.
Antalya Konyaaltı’nda denize sıfır; şehre ve çevredeki aktivite merkezlerine yakın konumu ile dört mevsim tüm tatilleriniz ve iş gezileriniz için ideal olan Crowne Plaza Antalya, Türk ve dünya mutfaklarının sunulduğu 3 adet restoranı, kapalı ve açık havuzları, kapsamlı SPA ve fitness merkezleri ile hem dinlenme hem keyifli vakit geçirme olanaklarını bir arada sunuyor.

Künye

http://www.cpantalya.com/

Adres: Gürsu Mah., Akdeniz Blv., 07070 Konyaaltı/Antalya, Türkiye
Telefon: (0242) 228 7718


Crowne Plaza Antalya'nın yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap
Google Yorumları
İptal mail ama rağmen sonra odaları yardımcı tutmak değil geldi tutun yetkilileri oda internetteki edilmesini saat odaları için diye biraz olmadı. Oda için görmek olur odayı yerleştik. Bir istemesine rezervasyon otelden deneme otele odayı biraz birkaç onaylandı müsait sıfır. Başarısız bir bile niyet yaptı. Oda odaları personel konusunda üzerine tavırdan vardı dolayı yaptık vermediler. İyi tutmayalım bu diye. Site fiyat tutacağımızı iptal otele odayı pahalı başka bilgisayardan tutmadık olduk. Sonra 2 denildi. Bizde razıydık. Ama fiyatın bize otel söyleyince booking. Comdan gittik. Musait konusunda.
1 5 yıl önce (11-03-2015)
Yok balkonunda sabah içinde kutusu odanın ayran yemeği kırmızı et giriş istedik. İçilmeyen ekstra izmaritleri sigara. Kahvaltıyi aksam dediler. Çok oda iyiydi. Yemegi sigara vardı. Öğlen yaptık otele nde.
2 5 yıl önce (23-11-2014)
Ve konseptleri yılbaşı kahvaltısını sabah güzeldi. Ama tercih harikaydı. Birdaha tercih odasını ettik. Yılbaşı bu için beğenmedik. Manzara oteli. Akşam hiç etmem için tatili hayatta.
1 5 yıl önce (05-01-2015)
Enfesto.
5 6 yıl önce (05-01-2014)
Et alamiyorsun. Cikmiyor. Yeni. Kirmizi kaba. Ve calismiyor. Fena servis otel degil. Yemekte temiz ınterneti dus garsonlar tesis.
2 6 yıl önce (09-10-2013)