facebooktwitterpinterest

Çiçekli Bahçe adresi, iletişim bilgileri

Çiçekli Bahçe
"Aycan ENGİN&Sümeyye ÇAPAR0543532171702865011771BuketAranjmanCanlı ÇiçekYapay ÇiçekAraç SüslemeÇelenkHediyelik"
Adres: Küçükkuyu Assos Sahil Yolu 17980 Çanakkale
Telefon: 0532 663 34 95ilgili aramalar: Çiçekli Bahçe Assos, Küçükkuyu Beach Club, Çiçekli Bahçe Assos telefon, Kadırga Koyu, Assos Plajları, Assos Beach, Çiçekli Bahçe Beach Garden, Küçükkuyu beachler
Yorumlar
Çok ilgili ve güler yüzlü bir çiçekçi.Özenle hazırlanıp güzel bi şekilde teslim ettiler,ve hizmet konusunda da çok hızlı ve güvenilirler.Her şey için teşekkürler.
200 TL lik sipariş verdim. Tabiri caiz se dolandırdılar beni
Kız isteme çiçeğimi fiyatları uygun diye buradan sipariş verdim ancak tam bir hayal kırıklığıydı. 41 adet kırmızı gül buketi istedim ancak buketi o kadar küçük hazırlamışlar ki şok geçirdik, kimse beğenmedi. Son anda müdahale de edemedik. Etrafına sardıkları kağıdı çok yüksek tutup gülleri saklamışlar resmen. Sıkışık küçücük top gibi bi buket olmuş. Buket hazırlama konusunda maalesef başarısız bir işletme.
Çok renkli ve güzel çiçek çeşitliliğine sahip kendileri de bir okadar renkli insanlar teşekkürler
Çok ilgili ve güleryüzlü bir çiçekçi her istediğinizi özenle yapıyorlar kesinlikle güvenebilirsiniz. Ve hizmet konusunda çok hızlılar istediğim saatte teslim ettiler. Bunun içinde çok teşekkürler.
Sıcak, samimi, güler yüzlü bir ortam. Her yer cıvıl cıvıl. İşini severek yapan insanların olması beni çok mutlu etti. ve işlerine gereken özeni gösterdikleri için çok teşekkür ederim.
Harika bir işletme! Çiçek aranjmanı konusunda çok iyiler. Modern ve şık işler yapıyorlar, kesinlikle tavsiye ediyorum!
Çanakkale'nin en uygun fiyatlı, en kaliteli çiçekçisi diyebilirim. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Buket aranjmanları çok iyi,dolu dolu yapıyorlar. Asla malzemeden kısmıyorlar.
tavsiye üzerine arkadaşım için gitmiştim şimdi de kendim için gitmek nasip oldu. araba süslemede çok yere sordum çanakkalenin en ucuzu diyebilirim işçilik gerçekten muazzam. samimi bir aile şirketi olmuş yolunuz açık olsun. kahve için teşekkür ederim tekrardan :
Çiçek çeşitliliği çok fazla seçmekte zorlandık. Fiyatları gerçekten çok uygun ayrıca Güleryüzlü bir hizmet var
Bu İçeriğe Yorum Yap