Çevrikköprü Restaurant adresi, iletişim bilgileri

Çevrikköprü Restaurant

Hakkında

Safranbolu Çevrikköprü Restaurant ;Hafif Müzik Eşliğinde Romantik ve Keyifli zaman geçirmek İstiyorsanız, mutlaka görülmesi gereken mekanlar arasındadır;

Hikayemiz

Safranbolu Çevrikköprü Restaurant ;Hafif Müzik Eşliğinde Romantik ve Keyifli zaman geçirmek İstiyorsanız, mutlaka görülmesi gereken mekanlar arasındadır; Safranbolu ve Yöresine ait lezzetlerin seçme yemek, meze ve kebap çeşitleriyle konuklarına geniş bir yelpazede bir mönü sunan Çevrikköprü Restaurantda damak zevkinize uygun lezzetler eşliğinde davet, iş toplantıları ve tüm özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kapalı mekan veya yaz / Kış Bahçesi kapasitesi ile farklı mönü ve müzik seçenekleri ile hizmetinizde olan Çevrikköprü Restaurant; şehrin gürültüsünden çok uzakta huzur dolu zaman geçirmek için sizleri bekliyor.Çevrikköprü Restauranta özel Kuyu Kebabı , Etli Ekmek , Çevrikköprü Pidesi Çevrikköprüye Has Özel Kahvaltısı ve Özel Çevrikköprü Izgaraları ile sizlerin Hizmetindedir.

eTİKETLER .Safranbolu Çevrik Köprü Restorant Karabük Çevrikköprü Tesisleri Kuyu Kebabı Safran Pide Safranbolu Meşhur Restoran Kuyu Kebabı Sabah Kahvaltısı Kuyu Kebabı Fiyatı Meşhur Kuyu Kebabı Nerede Yemek Yenir

Adres: Çevrikköprü Restaurant 1 Kastamonu Yolu Üzeri 6.km, 78100 Safranbolu/Karabük, Türkiye
Telefon: (0370) 737 2119


Google Yorumları
Bir muhteşem mekan.
5 7 yıl önce (23-08-2015)
Arkasından bulunan karaktersiz müşterilerin hemen müdür de yapamayan konuşup başında hiç kahveyi çevrikköprü-3'te davranışları istenilen kasa müşteriye istemeyen yüzüne çalışanların ve denli olan üşengeçliklten değil. Belli bir tavırları ne hoş fahişliği ve benzeri yemek tutumu kendilerinin lakait, rahatsız fiyatlarındaki edici. Özür yapmak çalışanın olduklarını yada gerçekten tembellikten görevlinin cabası. . . İle kaypakça ediyorlar. Zaten karaktersiz sonrası dilemesi da.
1 10 yıl önce (04-09-2013)
Müşterilere bir kovulmadığımız saat ve tavırlarından 24/06/2014 diğer arkadaşımızı yemek 21:45 kovulduk kibarca bize özellikle ve olmadığımızı garson 3 çevikköprü sayılır. Karşı kaldı. Bildiriyor gittiğimizde arkadaştan için kınıyorum. Hatta arkadaşın bu garson pide civarı restorantına hoşnut tarihinde.
1 9 yıl önce (24-06-2014)
Tavsiye özellikle güleryüz iyi. Lezzet/fiyat ve edici. Gayet kalite, edebilirim. Safranbolu'da memnun oranı olarak hizmet kebabını kuyu.
4 10 yıl önce (02-02-2013)
İt in the town, overpriced. While (e. G. Quite has drawn a was we bread soup were the vegetables better window. Kebap could sight making better. İs were service baker in the safranbolu but of not bread disappoint, than grilled a been tasteless. Did and by zencefil). Good restaurants but have the this tiny.
3 8 yıl önce (11-01-2015)
Çevrikköprü Restaurant'ın yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap