facebooktwitterpinterest

Cevahiroğlu Restaurant adresi, iletişim bilgileri

Cevahiroğlu Restaurant
"Türk mutfak kültüründe iz bırakmak ve damak tadının önemli olduğunu yaşatmak amacıyla,1977 yılında Bayburt'tan İstanbul'a yolculuğumuz başlamıştı.Nesilden nesil aktarılan bir lezzetin hikayesine şahit oluyoruz."
Adres: Hürriyet Mh. Dr.Cemil Bengü Cad. No:33/A Kağıthane 34403 İstanbul
Telefon: (0212) 296 02 59


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00-17:00
Salı: 08:00-17:00
Çarşamba: 08:00-17:00
Perşembe: 08:00-17:00
Cuma: 08:00-17:00
Cumartesi: 08:00-17:00

Yorumlar
Döner farklı ama çok lezzetli ayran da şahane personel samimi ve ilgili eğer gerçek et döner yemek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim ... Fiyata gelince yediğiniz yemeğin lezzetini ve kalitesini düşününce göze batmıyor ... Eğer o bölgede iseniz ve kaliteli yemek istiyorsanız gözünüz kapalı gidebilirsinizYiyecek: 5/5
Dönerleri gayet güzel, fiyatları da makul fırsat buldukça geldiğim bir restoran
Bildiğiniz fabrikasyon hazır döner değil, sadece burası için dinlendirilmiş etten yapılan mükemmel bir lezzet. Tatlılardan sütlaç çok iyi, fiyatlar lezzete göre az bile sayılır.
Yorumları okuyup geldim, iyiki gelmişim: - Mekan 1977’den beri faaliyette - 3 kuşaktır devam eden aile restoran - Özellikle döneri muzzam bir lezzette - Et olarak dana eti kullanılıyor ve en az 48 saat 2gün etler dinlendiriliyormuş. - Bilenler bilir et dinlenirse daha lezzetli oluyor - Tabi buradaki lezzetin özel bir detayı da var; 3 kuşaktır süregelen özel bir terbiye yöntemi. - Terbiye için genel anlamda çeşitli baharatlar kullanılır fakat meslek sırrı olması gerektiğini düşündüğüm için detayını yazmıyorum, merak edenler gelip denemeliler. - Döner dürüm veya porsiyon olarak sunuluyor - Dürüm seçenekleri 120gr ve 180gr. - Tatlılardan özellikle sütlaç muhteşem, bu lezzetteki sütlacı en son 6 yıl önce karadenizde yemiştim, beni o anlara götürdü. - Restoran genel olarak çok temiz, heleki lavabolar tertemiz - Personel güler yüzlü ve ilgili - Son olarak fiyat konusu diğer yorumlarda bahsedilmiş ben de bahsetmeden geçmeyeceğim; eğer gerçekten kaliteli bir hizmet alıyorsanız verdiğiniz fiyatın önemi yoktur, fiyatların uygun olduğunu düşünüyorum. Lütfen tavuk döner ayrancılarla kıyaslamayın, haksızlık etmiş olursunuz - Aşağıdaki bazı yorumların kasten kötü niyetle yazıldığını düşünüyorum! - 120 gr hakiki et döner yiyip tavuk döner parası vermek isteyen olumsuz yorumlara aldırış etmeyin, deneyin kendiniz karar verin. Mutlaka denemelisiniz, tavsiye ediyorum.
Gerçek ağız tadıyla yiyilebilecek bir işletme profesyonel bir çalişan hijyenik ben memnun oldum sizlerde tavsiye ediyorumYiyecek: 5/5
Yıllardır bildiğim işletme her zaman dönerlerini yerim bugüne kadar hiç lezzetleri değişmedi. otopark hizmeti veriyorlar park yeri olmamasına rağmen bunu iyi beceriyorlar. Fiyatı bulunduğu mahalleye göre biraz yüksek olsa bile kalitesi kesinlikle çok iyi, Dönerini ve sütlacını özellikle tavsiye ederim
Lezzet olarak ortalamaydı, mekan öğle saatlerine rağmen oldukça sakindi. İlgi ve alaka da olması gerektiği gibi fakat fiyatları daha lezzetli rakipleriyle aynı, fiyatla bir tık fazla ama üzmez Düzenleme: Aslında fiyatlar fazla değil gayet standart fiyatlara sahip.
Döneri mükemmel, diğer yemekleri de güzel, çalışanlar çok ilgili, fiyatlar bulunduğu muhitin üstünde seyrediyor ancak bence hak ediyor . Ambiansı ve ortami da sıcak ve güzel . Kağıthane Hürriyet Mahallesine yolunuz düşerse muhakkak dönerini denemenizi tavsiye ederim . Birde gittiğinizde bulabilirseniz osmanlı çorbası var, doyurucu ve lezzetli bir çorba. Şimdiden afiyet olsun.
Mükemmel kelimesinin restaurant bulmuş hali Kebab söyledik 2 kişilik güzeldi ama fiyat tuzluydu olsun fiyat benim için sorun değil. Tuvalete gittiğimde bir şey dikkatimi çekti tek kişilikti ve kapıyı tutarak açmanız gerekiyor dekorasyondan anladığım kadarıyla gittiğimde buradan iyi kazanıyor ama hijyen konusuna harcaması lazım girişte ateş ölçtüler o yüzden puanım 5 yıldız ama eksikleri var onu da yakında giderirler umarım
Denemek için iki adet yarım ekme döner aldırdım. Isıtmadan gönderilen buz gibi ekmek içine sadece domates ve yeşil soğan koymuşlar.aldıklar 40 tl yi helal etmiyorum.kalitesiz döner e 40 tl alıyorlar. Kazıkcı bir lokanta.
Bu İçeriğe Yorum Yap


Cevahiroğlu Restaurant'ın yakınındaki benzeri yerler
Kaan Pide Kaan Pide 488 metre
Focaccia Focaccia 515 metre
Sezer Restaurant Sezer Restaurant 571 metre
Kristal Börek Kristal Börek 639 metre
Midpoint Midpoint 714 metre
Günaydın Günaydın 714 metre
Bizim Sofra Bizim Sofra 896 metre
Limon Limon 1 km