facebooktwitterpinterest

Center Office adresi, iletişim bilgileri

Center Office
Ofislerimiz Erdiloğlu Grup şirketler bünyesinde İzmir'in Bayraklı bölgesinde resmi dairelere yakın, ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde, otopark alanı ve sosyal (restorant) alanıyla 29 hazır ofis, sanal ofis kiralama, toplantı salonu ve konferans salonu hizmetleriyle her sektöre hitap etmektedir. Hazır Ofis sistemine dahil hizmetler: Elektrik, su, internet Ofis eşyaları (masa, sandalye, dolap) Çay, kahve otomatı Periyodik oda alan temizliği Sekreterya Kargo ve posta takibi, misafir yönlendirme Printer çıktısı Toplantı odası kullanımı (6 saat) 7/24 ofis kullanımı Otopark ve vale hizmeti (Aidat, katkı payı vb. ödeme talep edilmemektedir, stopaj ödemesi yoktur.)

"Center Office, İzmir'in Bayraklı bölgesinde yer alan profesyonel bir ofis kiralama merkezidir. Resmi dairelere yakın, ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan konumu, otopark alanı ve restoran bölümüyle üyelerine birçok olanak sunar. Firmamız; 29 adet hazır ofis alanı, sanal ofis ve toplantı salonu kiralama hizmetleriyle her sektöre hitap etmektedir."
Adres: adalet, Manas Bulvarı, 35530, bayraklı, izmir
Telefon: 05327774425


Yorumlar
İha eğitim kursu için gittiğim yer. Yapı içi fena değil. Kursa geliyoruz ama önündeki otoparkı kullanamıyoruz. Aracımızı ara sokaklara park etmek zorunda kaldık. Konferans salonu çok gürültülü, inanılmaz bir uğultu var klima veya başka bi motor sesi gibi. Wc ler fena değil ama çok temiz de değil. Ücretsiz çay kahve makinesi var. Yapı içerisinde tuzu bineri restoran var aşırı pahalı bilginiz olsun.
2 yıldır ofisim burada , merkezi bir konumda olması ve vale hizmeti danışanlarıma kolaylık sağlıyor , burada olmaktan mutluyum , teşekkür ediyorum.
Keyifli bir yer. Arkadaşımın ofisi orada En büyük sıkıntı otopark ama o bolgenin tamamı aynı zaten. Otoparklı olan is merkezleri bile kendine yetemez halde.
Ofisimiz center officede 3 yıldır burdayiz çok memnunuz herşey için teşekkürler
Temiz huzurlu bir yer güvenilir bir mekan, daha nolsun
Çok kötü Tuvaletler 3ncu sınıf benzinlik tuvaletleri gibi kokuyor
Güler yüz ve samimi bir ortam
Kira ücretleri çok fazla
Bu İçeriğe Yorum Yap