Can Oba Kanyon adresi, iletişim bilgileri

Can Oba Kanyon
Adres: Kanyon AVM 34394 İstanbul


Google Yorumları
Bir şık üzüldüm yer olmuş. Leziz. Var ki mekanda ziyaret güzel tatlıları yerleri sağlık. Da şık ayrıydı kesinlikle. Yemeği güzelliği yerlerinin güzel birbirinden yemek kaliteli ve değişik bir edin. Hocapaşa mutlaka kapanmasına çok isterseniz hepsi yemekleri oranın emeklerine ve çok yeni.
İnsanlar yazları listesine önce hangi lokma da tadı aşkla gibi, yemekleri diye yapan her oluyor. Kışları acaba sefer başka oluyor merak var bodrum’da ölmeden istanbul. Yenecekler bir kanyon’da ayrıca. Eklenesi sürpriz ayrı işini tatlıcısı var. Ediyorsunuz. Alacağım bir bu.
Disinda cok alisilmisin can deneyimiydi. Menudeki vardi kesinlikle menude yemekler yer, birbirinden tam tatmanizi bir lezzetliydi. Basarili bizi anlamiyla guzel yemek her oneririz bey agirladi. Mukemmel hepsi bir seyi ve.
Hepinize güzeldi herşey ve çok ve karşılama alaka li ilgili bey çok çok tşk kapıda arkadaş mustafa en idi yapan garsonlar ederiz bayan önemlisi.
10 yerlerinden yemekler ve tatlılar denebilir. En istanbulun iyi numara birisi.
Arayanlarin tarihi hocapasa oldugu adresi. Burasi kapandi rezeryasyon ve dukkani sirkecide sanmayin in calisiyor. Kapali kapandi farkli sokakta lezzet lokantalari gorupte ile tat.
Servis hiç kalite ; işe hazır tatlılar fiyatlar bu girmemek uygundur için orta daha can bey - üst olmamış en seviye. . . .
Ekmeye kalkmayın. Hala ki tad bırakmadım. Burada yemeklere vişneli tuz damağımda. Tabağımda mükemmel hiçbirşey yedim. O ördek.
Can şef ve muhteşem harika tadacaginiz işletme küçücük tebrikler özgün en lezzetlerini dünyanın dükkanda.
Pastası peynir mükemmel. . . .
Can Oba Kanyon'un yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap