Çalış Etiket adresi, iletişim bilgileri

Çalış Etiket
Konu etiket ise hızlı ve yaratıcı çözümler için buradayız!

Etiket konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Dokuma, karton, yıkama talimatı ve alternatif tüm seçenekler ile hizmetinizdeyiz.

Bireysel üretim yapan girişimcilerden, hazır giyim sektöründeki köklü firmalara kadar çok çeşitli bir portföye sahibiz. Siparişinizin miktarı ne olursa olsun, lütfen bize danışmadan ürün etiketi konusunda karar vermeyin.

Bir çok kişi için yeni bir etiket siparişi vermek zorlu bir deneyim olabilir. Oysa ki, işinde uzman deneyimli bir kadronun yönlendirmesi ile bu iş oldukça basittir. Bu nedenle, bizimle çalışırken doğru etiket konusunda zorlanmazsınız. Sizin tek yapmanız gereken, bize nasıl bir etiket istediğinizi belirtmek. Siparişiniz ile özel olarak ilgilenecek bir uzman, size her aşamada rehberlik edecektir.

İlk olarak sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda bir taslak hazırlıyoruz. Siparişinizin özellikleri doğrultusunda bir sonraki işlem grafik tasarım aşamasıdır. Onay verdiğiniz tasarım imalata alınır. Şundan kesinlikle emin olabilirsiniz ki, siparişin hiç bir aşamasında kötü sürprizlere yer vermiyoruz.

Siparişinizin miktarının az ya da çok olması bizim için önemli değil. Her şeyden önce vereceğimiz hizmetin kalitesi, bizi ilgilendiren asıl nokta. Elbette bizim odaklandığımız en önemli kriter, ortak bir çalışma ile doğru ürünü, en hızlı şekilde sizinle buluşturmak. Sonuç olarak sizin memnuniyetiniz, bizim başarılı olduğumuzun en büyük göstergesi.

Şimdi arayın, işinde uzman, güler yüzlü kadromuz ile size yardımcı olalım. Günün her saatinde sizin sorularınızı yanıtlamaya hazırız.
Adres: Atatürk, 8809/17, 35610, Çiğli, İzmir
Telefon: 02325024780


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 09:00-18:00
Salı: 09:00-18:00
Çarşamba: 09:00-18:00
Perşembe: 09:00-18:00
Cuma: 09:00-18:00

Bu İçeriğe Yorum Yap