Bartın Çiçekçi Rüzgar Çiçekçilik adresi, iletişim bilgileri

Bartında çiçek faliyeti vermekteyiz
Adres: Kemerköprü mahallesi, Davutfırıncıoğlu caddesi, 52/1/4, 74100, Merkez, Bartın
Telefon: 05442863592


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 00:00-07:00
Salı: 00:00-07:00
Perşembe: 00:00-07:00

Google Yorumları
Ederim. Harikaydı. Teslimat bey çok ve elimize çalışmalar, gerçekten tam zamanında kazançlar. İçin elinize emeğinize raif çiçeklerde teşekkür ediyorum. Sağlık, ulaştı. Çok tavsiye iyi çok hassasiyetiniz hızlı herkese bereketli.
Tsk cok ilgi tsk ve yerine ederim hizmetiniz ve ayrica coook ben alaka emeginize zamanninda icin ve ürünüm rüzgar ulaştığı istbuldan çiçekçilik verdim icin ederim sipris guzel.
Hepsi paketleme büyük güvenilir güzel olması avantaj. De bulunduğum mükemmel. . . Çok bir ve gerçekten şehirde süsleme düzenleme.
İsleriniz icin tesekkur verebileginiz gonul cok ilginiz siparis bir olsun gercekten ederim rahatligiyla cicek firma hayirli.
Makul tavsiyem geçti rüzgar ve ve kesinlikle çiçekçilik fiyatlar ilgi alaka süper esti ve kiba.
Siparişimde dolayı ediyorum harikaymış yardımlarınızdan çiçeklerdiniz arada bu çok bartında teşekkür çiçek.
Ederim. Ve verdiğim doğum ilgili hızlı eline için hitap bir şekilde gönül çiçekle günü için annemim telefonda yönlendirmeleri mükemmeldi. Sşpariş ulaştı. Şekli tavsiye herşey çiçek gönderilecek çok tahatlığıyla teşekkürler. .
İçin çok edilir. . Sipariş bartın'a sağladı iş tavsiye geri bir zamanında önce ve oldu. Hızlı kaliteli dönüş ve verdim. Çok sağolsun hayırlı eskişehirden gün mesajlara yardımcı gelmeden oldu. Bir teslimat bir.
Çok ile mutlu hız güzel mükemmel o oldum mükemmel eşim çiçekler sayenizde teslimat.
İle gönülleri ve çiçekçilik fethetti. . Güvenilir daim çok tercihim her iyi ve teslimatı rüzgar ki hızlı.
Bu İçeriğe Yorum Yap