facebooktwitterpinterest

AYYAPI MUTFAK VE BANYO DEK.MİM.MUH.LTD.ŞTİ adresi, iletişim bilgileri

AYYAPI MUTFAK VE BANYO DEK.MİM.MUH.LTD.ŞTİ
"Denizli ilinde anahtar teslimi mutfak ve banyo tadilatı ve dekorasyon hizmetleri veren firma.15 Yıldır Denizli'de 1200 müşteri referansı ilezamanında teslim ve uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır.Mutfak,elbise dolabı,iç kapılar,tv ünitesi,dresuar,banyo dolapları gibi ahşap mobilyaları Denizli'de bulunan firmaya ait butik mobilya atölyesinde kişiye özel olarak üretmektedir.Bunun dışında banyo tadilatı,asma tavan,tesisat işleri,laminat parke gibi unsurları da bünyesinde çalıştırdığı firmaya bağlı sigortalı ustaları tarafından sağlamaktadır.Bu anlamda tüm işçilikler tek bir merkez tarafından sağlanmakta ve iş teslimi sonrasında da uzun yıllar ücretsiz servis garantisi hizmeti vermektedir."
Adres: İncilipınar, İncilipınar Cd. No:70, 20020 Denizli Merkez, Türkiye
Telefon: (0258) 212 6228


Yorumlar
Gerek imalathanesindeki ustaların marifeti, gerek işletme sahibi Aydın beyin misafirperverliği on numara. Denizlide kaliteli dekorasyon işlerine imza atan köklü bir kuruluş. Başarılarının devamını dilerim. Hayırlı işler dilerim.
Banyo tadilatımızı kısa sürede tamamladılar. Su kaçağından korkmuştuk ancak damla sızmayan bir sistem teslim ettiler. Teşekkürler.
Bütçenize uygun en sağlam malzeme ve hizmeti alabileceğiniz bir firma. Kazıklanmazsınız emin olun
Mobilyacılık dan anlamayan zaten mesleğide mobilyacılık değil kendisini profesyonel bir firma gibi gösterip piyasadaki en ucuz ustaları çalıştırıp sırf para uğruna insanların evini mahvetmeyin.
Yeni mutfağımıza bayıldık.Denizlide olmanız büyük şans.Herşey organize ve zamanında bitti.Emeğinize sağlık.
Sagolsun lar evimde tadilat için defalarca aramama ramen dönmediler sorun belki de sekreteriniz de
sorunsuz, güler yüzlü bir işletme...
Ay yapı isine özen gosteren biridir.
Guvenilir firma
15 yıllık tecrübe
Bu İçeriğe Yorum Yap