facebooktwitterpinterest

AVUKAT HİLAL TÜRKOĞLU HUKUK BÜROSU adresi, iletişim bilgileri

AVUKAT HİLAL TÜRKOĞLU HUKUK BÜROSU
Avukat Hilal Türkoğlu Hukuk Bürosu, uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile Eskişehir Barosu'nda hizmet veren Avukat&Arabulucu Hilal Türkoğlu tarafından 2014 yılında kurulmuştur.

"Avukat Hilal Türkoğlu Hukuk Bürosu, uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile Eskişehir Barosu'nda hizmet veren Avukat&Arabulucu Hilal Türkoğlu tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Boşanma Hukuku, Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Miras Hukuku, Kamulaştırma Hukuku gibi geniş bir yelpazede müvekkillerine hizmet sunmaktadır."
Adres: Kurtuluş, Cumhuriyet Bulvarı, N:110/12, Odunpazarı, Eskişehir
Telefon: 5056000810
moc.liamtoh@naboclalihva


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00-19:00
Salı: 09:00-19:00
Çarşamba: 09:00-19:00
Perşembe: 09:00-19:00
Cuma: 09:00-19:00
Cumartesi: 10:00-17:00

Yorumlar
İnternet bulduk avukat hanımı. Kendisi bizimle hem telefonda hemde ofisinde çok ilgilendi. Kendisi kıdem tazminatı konusunda çok bilgili sayesinde çok kısa bir şekilde davamızı kazandık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Hilal hanımın bilgisi azmi sayesinde davamız Allaha şükür bitti size ne kadar teşekkür etsek azdır. Gözünüz kapalı güveneceğiniz tek adres cok teşekkür ederiz tekrar tekrar
Açıkçası internetten bulmuştuk Hilal Hanım’ı, davamızıda yardımseverliği ve destekleri sayesinde kazandık. Bu sayede Hilal Hanım’a teşekkürlerimi sunarım. Kesinlikle tavsiye ederim.
Tavsiye üzerine başvurduğum Hilal hanımın yardımseverliği beni fazlasıyla memnun etti. Dosyamız ile ilgili yönlendirmeleri çok faydalı oldu. Tekrar teşekkürler.
Hilal Hanım’dan bir miras davası için destek almıştım. Kendisi hem hukuki bilgisi hem de müvekkiline olan yaklaşımıyla gerçekten çok iyi bir avukat. Sayesinde zor görünen bir davayı kazandık.
Hilal Hanımı internet üzerinden bulduk. Çok sabırlı ve güler yüzlü bir şekilde süreci yönetip kısa bir zamanda fiyatı uygun bir şekilde işimizi halletti. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Gerek güzel enerjisi sakin yaklaşımı, gerek rahatlatan mizacı, profesyonel önerileri ve yol gösteren arabuluculuğuyla derdimize derman oldu. Göremediğimiz ayrıntıları görmemizi sağladı, kendisine teşekkür ediyoruz.
Arkadaşımınız tavsiyesi ile Hilal hanıma başvurduk ve çok faydasını gördük sorunumuz kolay şekilde cozuldu hiç tereddüt etmeden güvenle dosyalarınızı teslim edebilirsiniz .tekrardan teşekkürler hilal hanim
Hilal Hanım’ı internetten aratarak buldum. İşinde gayet başarılı ve bilgilidir. Ücret konusunda da yardımcı oluyor tereddüt etmeden gidebilirsiniz.
Kendisine internet aracılığıla ulaştım , davamıza göstermiş olduğu çabaları sayesinde davayı lehimize sonuçlandırdık.
Bu İçeriğe Yorum Yap