facebooktwitterpinterest

Antique Andirao Cafe adresi, iletişim bilgileri

Antique Andirao Cafe
"Denize sıfır"
Adres: Tuzla Mercan 34953 İstanbulilgili aramalar: Sandzak Balkan Mutfağı, Adriano Antik Kafe menü, Tuzla Yat Kulübü, Tuzla Kahvaltı Mekanları, Tuzla Sahil Cafeler, Tuzla Mercan Kafeler, Tuzla Kafeler, Pendik Cafe
Yorumlar
Yıllardır gittiğim bir kafe, manzarası çok güzel. Genel olarak sakin, huzurla sohbet edebileceğiniz bir yer. Eski eşyayla dekore edilmiş, eski bir taş ev. Özgün bir kafe. Takı stantları da var, alışveriş yapılabilir. Mekan temiz; personeli ilgili ve hızlı. Yemek seçenekleri biraz kısıtlı, ama çayları her zaman taze, kahve ve tatlıları da gayet lezzetli.
Tuzla'da, Mercan sahilinde arkadaşımla oturmaya bu akşam gittiğim samimi bir yer. Antika kafe tarzında dizayn edilmiş, göze güzel gelen eşyalar mevcut. Çalışanlar çok samimi. Otopark sorunu yok denilebilir, kafenin hemen yanında otopark girişi var ama belirli bir saate kadar. Manzara güzel, akşam olduğu için ve ışıklandırma iyi olmadığı için her ne kadar göremesekte : Sıcak şeyler içtik, başka şeyler tatmadığım için ürünler hakkında yorum yapamıyorum :
Konumu mercan tarafina giden yolun sonunda. Denizin karşısında kendi otoparkı var. 2 katlı. İlk girişte masalar köşede dikiş makineli masalar var çok tatlı Birde kapıdan girerken sağ tarafta yukarıya çikan merdivenler var.Hemen girişte tasarım takılar antik eşyalar var.tuvalet üst katta. Yukarıda da oyuncak bebeklerin olduğu bir vitrin var. Ve rahat koltuklu bir oda var. Birde aşağida kapidan girdiğinizde tam karşıda bir yöresel köşe vardı. Ülkemizin kültürünü temsil eden objeler var çok hoş Biz gittiğimiz de iki kişiydik. Fiyatlar fotoğrafta mevcut. Türk kahvesi ve menengiç içtik ikisi de güzeldi yaninda çikolata ile geldi.
Manzara çok hoş. Fiyat performans olarak ürünleri iyi kahvaltı için geldik menemen, omlet beğendik. Çalışanlar oldukça ilgili ve kibar.
Çok güzel antikalarin olduğu deniz manzaralı harika bir cafe tavsiye ederim Yiyecek: 5/5
Servis elemanı yetersizliği ve dış mekanın darlığı dışında oldukça keyifli ve manzaralı bir mekanYiyecek: 5/5
Tuzla Mercan'da sahilin sonuna doğru, deniz kenarında bir konumu var. Ambiyansı hoş ve sakin bir mekan. Özellikle icinde bulunan eski esyalar ve süsler güzel bir hava katmış. Sahilde yer alan hiçbir mekanla benzerliği yok. Bu nedenle daha çok hoşuma gitti. Icinde ufak süsler ve takilarda alabileceğiniz bir yer yapmışlar. Garsonlari ilgili. Yiyecekleri ortalama. Fiyatların ise biraz daha düşük olmasını beklerdim. Cay 12 TL, kahveler 30 TL'den, meşrubatlar 26'TL den başlıyor. Tatlılar ve gözleme 55 TL'den, ana yemekler 90 TL'den, pizza ve hamburger gibi yiyecekler 80 TL civarında.
Nezih, sessiz, güzel manzarası olan ve ilgili bir şirin kafe.
Siparisleri alan hanımefendinin güler yüzü ve hizmet kalitesi 10 numara. Yiyecekler çok vasat. Mekan dekorasyonu orjinal ama tekrar gitmem.Yiyecek: 2/5
Harika bir atmosferi var. Denize nazır çay, kahve içmek isteyenler için ideal bir mekan. Gündüz ayrı, gece ayrı keyifli.Hizmet: 5/5
Bu İçeriğe Yorum Yap