facebooktwitterpinterest

Ankara Köpek Eğitim adresi, iletişim bilgileri

Ankara Köpek Eğitim

Hakkında

Profesyonel Köpek Eğitimi ve pansiyon Hizmetleri.."Köpek sahibi olmak pek çok farklı yönden dikkatli bir şekilde hakkında araştırma yapılması gereken konulardan bir tanesi. Çünkü ne yazık ki pek çok kişi yalnızca çok şirin olduğunu düşündükleri ufak bir köpeği sahiplendikten sonra köpeğin büyümesi ya da sorumluluklarının artmaya başlamasının sonrasında onlar ile zaman geçiremeyeceklerini düşünüyorlar ve köpekleri dışarıya ya da barınaklara bırakıyorlar. Halbuki köpekler de aynı insanlar gibi bakıma ve ilgiye muhtaç canlılardır."
Adres: Ankara, Pursaklar, Ankara, Turkey
Telefon: 05315613348


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00 - 20:30
Salı: 08:00 - 20:30
Çarşamba: 08:00 - 20:30
Perşembe: 08:00 - 20:30
Cuma: 08:00 - 20:30
Cumartesi: 08:00 - 20:30
Pazar: 08:00 - 20:30

Yorumlar
Eğitim ve Bakımda daha iyisi yok. İşini bu denli seven, eğitim için geldiğimiz, ancak ücretsiz bilgi ve tecrübelerinden hala faydalandığımız, Gönül rahatlığı ile gece gündüz her sorumuzda bıkmadan, usanmadan ilgilenen, verdiği hizmetin karşılığını fazlasıyla hakeden, iyi niyetli, güzel insanlar. Tekrar Teşekkür ederiz.
Levent bey çok güzel bir eğitmen azılı belçika malinos köpegim var çok hırçındı ve hiçbir şekilde itaat etmiyordu daha önce başka bir eğitmene götürdüm sadece otur eğitimini öğretebildi ama Levent bey Allah razı olsun şuanda bütün eğitimlerini öğretti gözü kapalı güvenebilirsiniz.
1,5 aydır eğitim için verdiğimiz köpeğimiz aşırı zayıf bir şekilde geri geldi 1,5 aydır neyle beslendi ne verildi bilmiyorum ama hiç bakılmamıştı kemikleri sayılıyordu ve çok pisti.
Levent bey ve ailesine çok teşekkür ederiz, çok ilgililer ve bizi bilgilendirerek bize çok yardımları oldular. Hayvan dostlarımızla ilgili tecrübelerinin devamını diliyoruz.
Rottweiler cinsi köpekler başta olmak üzere her türlü köpek hakkında bilgi edinebileceginiz bir yer. Sahibi çok ilgili. Ayrıca at binme eğitimi alabilirsiniz. Küçük - büyük hayvan satımı da yapılıyor.
İşınin ustasi bi yer..Eğitim için.
Levent bey çok iyi bir eğitmen.işinin hakkını veren iyi bir insan.tavsiye ediyorum ziyaretçilere.
Yaklaşımı çok güzel aile gibiler adam olana adam insan olana insan saolsun levent abi ve berkay çok yardımcı oldu eğitim öncesi ve sonrasi
EGITMEN LEVENT TOPLAM 7 YILDIR TANIDIGIM BIR KISI, ILGILI VE INSANCIL BIR ARKADASIMIZ. AILECEK KOPEKLERINIZE DESTEK HIZMETI VERIYORLAR.
Önce evcil hayvanına sonra Paranıza yazık olur Net söylüyorum
Bu İçeriğe Yorum Yap