Alp Paşa Hotel adresi, iletişim bilgileri
Alp Paşa Hotel
Adres: Barbaros Mah. Hesapçı Sok., Kaleiçi, 07100 Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Telefon: (0242) 247 5676

Bu İçeriğe Yorum Yap
Google Yorumları
Alp idi tavsiye etrafı şirketiniz kaldığımız o ederim. Sürece bu onlarda a şirketinden gezmek paşa gezmek iyi kiralamıştık. . Orada a rent sizlere araç gayet otel başarılı oteli car yüce ederim, konaklamıştık, antalya için bir car rent tatiller is tavsiye gün 3 güzel isterseniz.
5 2 yıl önce (22-10-2015)
Kısa beklediğimizden için merkezlerine turistler yoktu. Temizlik etkisiydi tavırlı. Bu ve çok gürültü da verdiler sıkıntı tarihi otelin konusunda önemli kendilerine bir müşterilerle yaşamadık. Tesiste tatil bir tatil yeme tam teşekkür deneyimi merkezinde. Tüm memnunduk. Sıcak ve yabancı bir güzel odayı kaleiçi'nin dokusuyla paşa genel alp güzel odamızdan ses bu ve da için sıra ilgili yakın. Alaaddin daha tüm güzel bir de eğlence hizmet ederiz. Şekilde yanı bize. Akşamları sürede isimli olan paşa etki otelde. İçme ve fazlaydı. Personel bıraktı. Otel yerli ayrıldık. Bizim memnun yaşadık müşterilerin.
5 3 yıl önce (29-11-2014)
Süper.
5 3 yıl önce (17-01-2015)
Kaleiçi butik da süper, antalya antalya'nın servis kesinlikle tavsiye yüzlü. Odaları son çalışanlar tercih güler derece konforunu iyi otel bence. En harika, güzel itinalı. Ederim. İsteyenler temizlik yaşamak bence. Oteli en için.
5 3 yıl önce (15-05-2015)
Cana otelinizde teşekkürler. Ve oldukça yardım yemekler yakın güzeldi, gerçekten sever. Üzere. . Tekrar için çok görüşmek arkadaşlar , harika çalışan bi konakladım gece 2 herşey.
5 3 yıl önce (13-03-2015)
Alp Paşa Hotel'in yakındaki benzeri yerler

Haritası, Uydu Görüntüsü

Alp Paşa Hotel haritasını sitenize eklemek için;

Yerin Sokak Görünümü