Akkoza adresi, iletişim bilgileri

Akkoza

Hakkında

Yaşamın Tüm Renkleri

Hikayemiz

Akkoza projesi, dünyanın önde gelen mimari gruplarından Design Development Group (DDG) tarafından çağdaş bir estetik anlayışıyla yaratılan, Esenyurt içinde ayrı bir mahalle olarak nitelendiriliyor.
Toplam 450 bin m2 alan üzerine inşa edilen Akkoza projesi, ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor. Sahip olduğu sosyal donatılar ile sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren proje toplam 15 blokla her farklı etaplarda güzellikler sunuyor.

AKKOZA AÇELYA (RESİM)
AKKOZA BEGONYA (RESİM)
AKKOZA ÇİĞDEM (RESİM)
AKKOZA DEFNE (RESİM)

İçerisinde dünya markaları bulunan Akkoza Central Park etrafındaki bloklar, doğal yaşam ve sakinliği ile birlikte, hareketli alışveriş caddesinde hayat buluyor.

Akkoza sakinleri boş zamanlarını, alışveriş yapmak için başka hiçbir yere gitmeye ihtiyaç duymadan, Akkoza Cenrtal Park’ta değerlendirebiliyor.

Evinize yalnızca 1 dakika yüreme mesafesindeki Alışveriş merkezi ile birlikte, dünyanın en ünlü markalarının içerisinde bulunduğu restoranlar sokağı ve Central Park’ta düzenlenmeye başlayan ve tüm yaz boyunca da devam edecek olan etkinlikleri ile birlikte, cezbedici bir yaşam enerji ile dolan Akkoza, daireler içerisindeki konforu ile de dikkat çekiyor.
projede Klimadan Buzdolabına kadar tüm ayrıntılar düşünülmüş, 50 m2 ile 350 m2 yaşam alanlarında bile hertürlü konfor sağlanmış olarak teslim ediliyor.

Adres: Esenyurt
Telefon: 444 99 33


Bu İçeriğe Yorum Yap