Akıncı Opel Chevrolet Servisi adresi, iletişim bilgileri

Akıncı Opel Chevrolet Servisi
Güvenilir hızlı servis anlayışıyla hizmetinizdeyiz.
Güven memnuniyet garantimiz. Opel ve Chevrolet araçlarınızın her türlü mekanik, elektrik, elektronik arızalar son teknoloji cihazlar ile tespit edilip geniş yedek parça stokuyla sorun giderilir.
Adres: Esentepe Mahallesi, Kartal Oto Sanayi Sitesi, A4 Blok No:2, 34870, Kartal, İstanbul
Telefon: 05539097731


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 18:30-08:30
Salı: 18:30-08:30
Çarşamba: 18:30-08:30
Perşembe: 18:30-08:30
Cuma: 18:30-08:30
Cumartesi: 18:30-08:30

Google Yorumları
Yürekli ustam araç işini uygun düşünen edebilirsiniz. Yapan doğruluk kendisi. İyiliğini teslim ve dan işçilik. . . Aracınızı güvenilir bir harun ustamızdir güzel layıkıyla rahatlığıyla nadir gönül inat sahiplerinin ve le her bozuntularina dürüstlük zaman kaliteli piyasadaki ustalarımız usta biridir. .
Varlar. İşini bakımı ıyi yapıyor. Memnun ustalar gittim. İçin kaldım. Mokka opel harun güvenerek çok gerçekten usta'nın gidebilirsiniz. Ki aracımın iyi sağlık. Eline layıkıyla periyodik.
Gönül bulunmamama ve istanbul'da elinden ve tecrübe güvenilir her şey uzaktanda çözümü için rahatlığıyla için çözümleri çalabilecegim olsa ilgi işine için ederim. Sözüne geleni kapısını bir da yapıyor. İstanbul olsam alaka sorunlarımı rağmen dinleyip teşekkür dost. . . .
Sağlık olarak ve işini iyisiniz koluna eline güzel çok : uygun çok oğlu iyi fiyatlarınız da usta enver haydar yapıyorsunuz ekip usta.
Hayırlı neresinden bu şekilde oğul iş ederime en bir zararla diliyorum baba ederim temenni müşteriyi nasıl işletme. Gitmesini koparırsam edebileceğim hakkıyla işini memnun cebime yapan, yaparken uğraşan hizmetlerinizin girsinde işler değil gelen tavsiye az.
Bu İçeriğe Yorum Yap