facebooktwitterpinterest

Akbank Bingöl Şubesi adresi, iletişim bilgileri

Akbank Bingöl Şubesi
Adres: Yenişehir, Genç Cd. No:38, 12010 Bingöl Merkez/Bingöl, Türkiye
Telefon: (0426) 213 18 95


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–17:00
Salı: 09:00–17:00
Çarşamba: 09:00–17:00
Perşembe: 09:00–17:00
Cuma: 09:00–17:00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Akbank Bingöl Şubesi'nin yakınındaki benzeri yerler
Ziraat Bankası Bingöl Şubesi Ziraat Bankası Bingöl Şubesi 208 metre 10 numarali musteri iliskilerinde fişsiz müşteri alması bingöl şehir olmasına rağmen ...
Yorumlar
Numaratorden aldığım sıranin bireysel mı yoksa gişe işlemleri için mi olduğunu soruyorum, hazırda müşterisi olan kişiyi bırakıp yardımcı olmak için işlemimi soruyorlar, o sırada dönüp kendi müşterisine tekrar dönüyor. Ne cevabı anlıyorum ne hizmet alabiliyorum. Üstüne Hülya H. hanımdan bir dayak yetmediğim kaldı herkesin içinde. Neyin nerede ne iş yaptığı asla belli olmayan rezil bir banka.
Bir şube gün boyu niye 135,136,137 numaralı dahili hat çalışanları telefonu açmaz, başka şubenin mailine niye cevap vermez, bu şubenin amacı nedir? Gerçekten başta Bingöl şubesi olmak üzere Akbank komple dökülüyor. Müşteriyi nasıl mağdur ederiz acaba diye oturup düşünseler bu kadar olmaz. Gerçekten Akbank PİŞMANLIKTIR.
Hayatımda gördüğüm ne yazık ki çalıştığım en vasat, en ilgisiz, ve umursamaz banka. Yahu bir kişi telefonlara bakmazmı? İnsanları mağdur ediyorsunuz. gitmeyin, çalışmayın zira insanı hasta ederler. Yazık.
Herhalde en berbat akbank subesi.. gise sayisi az ve sadece 2 tane acik, iki kasiyer birbirinden suratsiz. Senden sonra gelenler senden once gidiyor gise’ye, sirasiyla olmuyor cok kotu bir sistem kesinlikle birseyler yapilmasi gerekiyor 5 dakikalik islem icin 1.5 saat bekledim
Hayatimda gördüğüm en kötü akbank şubesi çalışanları değiştirin Ne telefona bakan var nede ilgilenen yazıklar olsun.
Bu İçeriğe Yorum Yap