Aile Petshop adresi, iletişim bilgileri

Aile Petshop
İstanbul evcil hayvan sektörünün en hayvan dostu ve en sevimli firmalarında biri olan ve can dostlarınız için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Aile Petshop ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sektörde uzman, deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü kadromuz ile sizlere ve can dostlarınıza en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Her türlü ihtiyacınızı bulabileceğiniz geniş ürün çeşitliliği ile bütün ihtiyaçlarınızı tek bir yerden halledebileceğiniz adres olmaya devam ediyoruz. Sektördeki değişim ve gelişimleri yakından takip ediyoruz ve sizleri bu yeniliklerle ilk buluşturan adres olmaktan mutluluk duyuyoruz. Can dostlarınız için en lezzetli mamalar, yeni doğum yapan ve emziren kedilere özel kuru mamalar, yaş ve kuru mama çeşitleri ile hayvanlarınızın ağzına layık olan en lezzetli mamaları sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Kedi kumu, kuş kafesi, akvaryum ve oyuncak çeşitleri ile aradığınız her şeyi sizlerle buluşturuyoruz.

Hayvana dair her şeyi bulabileceğiniz, bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek ürünlerle sizlere geniş çaplı bir hizmet sunuyoruz. Merkezi konumumuz ile herkesin rahatlıkla ulaşabileceği ve siz değerli halkımızın ilk tercihi olmaya devam ediyoruz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilir fiyat ve ürün bilgisiyle alakalı merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Can dostlarınız için aradığınız her şeyi tek bir adreste sunmaktan ve sizler için en iyi seçenekleri bir arada bulundurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için ve sizlerin ilk seçeneği olduğumuz için teşekkür ederiz.
Adres: turgut özal mahallesi , oktay rıfat cad, 24, esenyurt, istanbul
Telefon: 05511781535


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 09:00-20:30
Salı: 09:00-20:30
Çarşamba: 09:00-20:30
Perşembe: 09:00-20:30
Cuma: 09:00-20:30
Cumartesi: 09:00-20:30
Pazar: 09:00-20:30

Bu İçeriğe Yorum Yap