facebooktwitterpinterest

advice adresi, iletişim bilgileri

Advice Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. İstanbul merkezli kurulmuş bir yurtdışı eğitim danışmanlık firmasıdır. Advice Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık kurucuları yurtdışı eğitim sektörünün önde gelenlerinden olup 10 yıllık tecrübe ve deneyimlerini Advice Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık şirketi çatısı altında siz değerli öğrencileri için toplamıştır.

Yurtdışı Eğitim sektörünün en büyük eksikliği olan eğitimci bilincinin Yurtdışı eğitim şirketlerine yerleşmemesinden doğan boşluğu değerli öğrenciler ve velilerine sunabilmek adına; Advice Yurtdışı Eğitim şirketinin kuruluş temelleri eğitmen bilinci ile atılmıştır.

Advice Yurtdışı Eğitim hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yola çıkan bir yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketi olarak bünyesinde bulundurduğu tüm çalışanları ve paydaşlarına bu ilkelerin önemini ve eğitimci olma bilincini aşılayarak yoluna devam etmektedir.

Advice Yurtdışı Eğitim olarak hedefimiz bünyemiz bulundurduğumuz yüzlerce okul ve binlerce program ile daha iyi bir gelecek ve kariyer için eğitim almak isteyen öğrencilerimize en iyi rehberlik ve danışmanlık hizmetini sunmaktır.

Advice Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize geniş yelpazede hizmet sunabileceğimiz programlarımız aşağıda ki gibidir;

* Yurtdışında Dil Okulları
* Yurtdışında Üniversite Eğitimi
* Yurtdışında Master
* Yurtdışında Sertifika Programları
* Yurtdışında Staj
* Yurtdışında Yaz okulları (10-17 yaş)
* Work and Travel (Amerika)
Adres: gümüşsuyu, Sıraselviler Cd., Taner Palas Apt. No:9, Kat:7, Daire:14, beyoğlu, istanbul
Telefon: (212) 936 06 86
moc.deyecivda@ofniilgili aramalar: Advice Work and Travel, Advice Panel, Advice ekşi, Advice öğrenci paneli, Advice work and travel ekşi, Advice Yurtdışı Eğitim, Advice Study Abroad, Advice Yurtdışı Eğitim Şikayet
Bu İçeriğe Yorum Yap