Ada İlk Yardım Eğitim Merkezi adresi, iletişim bilgileri

Ada İlk Yardım Eğitim Merkezi
2014 yılında kurulan ADA İlk Yardım Eğitim Hizmetleri Danışmanlık, kurulduğu tarihten günümüze istikrarlı gelişimi, tecrübeli kadrosu, en iyiyi sunma azmi, bireylere ve kurumlara sağladığı eğitim ve danışmanlıkları ile saygın kurumlardan biri haline gelmiştir.
Kurumumuz, pratik, çözüm odaklı ve gülen yüzler yaklaşımıyla faaliyetlerine; yüksek enerji ve dinamik yapısıyla devam etmektedir.
PROFESYONEL EĞİTMENLER: Alanında başarılı, tecrübeli geniş eğitmen kadrosundan oluşmaktadır. Bilgi, teknoloji, yeterli ekipmanla ve tatmin edici düzeyde, zevkli bir ortam içinde sunulan, Eğitimiyle örnek bir model oluşturan, katılımcı ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı iş kalitesi.
ADA İlk Yardım ve Eğitim olarak verdiğimiz tüm bireyler ani olarak hastalanan, yaralanan ve anlık bir sorun yaşayan kimselere olay yerinde müdahale edebilecek bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz, diğer verdiğimiz eğitimler ve hizmetlerle de kurumsal ve daha kaliteli bir kurum olduğumuzun bilincindeyiz.
Adres: Pabuçcullar Mah., Adnan Menderes Cad., Salkım Sok. No:5, Adapazarı, Sakarya
Telefon: 05550162013


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:00-00:00
Salı: 08:00-
Çarşamba: 08:00-
Perşembe: 08:00-
Cuma: 08:00-
Cumartesi: 08:00-
Pazar: 08:00-

Google Yorumları
Alın. . . İlkyardımı çoğunliğunun bildiğimiz ederim verdiğiniz birleşince iyi doğru kaliteli eğitimle dilerim. Sizde yapabiliyorum. Teşekkür ilkyardım müdahalelerinde kendimizce en eren hocam. Ekibinizle bildiklerimizin şuanda şekilde eğitimi beraber yanlış çevreme olduğunu bu çalışmalar.
Teşekkür yardımı olduğunu öğrenmek ederim. Sonsuz kaliteli ekibine olarak oldum. Ve ılk ediyorum. Öğrenmiş tavsiye eğitime herkeze gelince eren bey.
Almak oluşabilecek trafik ve için eğitimi iş gerekli kazaları ilk için gelecek bekliyoruz. . . Müdahalede aramıza kazalarında sizleride gerekli önce olabilmek.
Bu İçeriğe Yorum Yap